Budúcnosť Antoina Griezmanna patrí medzi najväčšie záhady nadchádzajúceho prestupového obdobia. Vzhľadom na to, že Francúzova výkupná klauzula sa už prvého júla zníži na stodvadsať miliónov eur, sa o neho pobije hneď niekoľko družstiev. 

Špekulácie ohľadom Antoina Griezmanna sa, prirodzene, stali medzičasom číslo jeden v španielskej tlači. So zaujímavým vyjadrením pritom prichádza rešpektovaný novinár Roberto Gómez, ktorý sa v rámci programu La Ronda zhováral s Radiom Marca"Griezmann samotný dal vedeniu Atlética Madrid jasne na známosť, že už má vo svojej budúcnosti jasno, je dohodnutý s Barcou. Prestup sa neuskutoční teraz, pretože by za neho Barcelončania museli zaplatiť 200 miliónov eur (jeho aktuálna výkupná klauzula, pozn. red.), a tak bude nasledujúci mesiac a pol pre tábor azulgrana nesmierne dlhý a náročný," komentoval redaktor. 

"Zo stretnutia medzi Griezmannom, Gilom Marínom, Cholom Simeonem a Andreom Bertom uniklo iba jediné, a to, že Griezmann povedal, že nedokáže odmietnuť Lea Messiho. Vyplýva z toho, že medzi Messim a Francúzom došlo ku stretnutiu a kontaktom," pokračoval. 

V zmysle týchto informácií sa zapojilo i ďalšie periodikum OkDiario, ktoré na Gómeza nadväzuje svojou správou o tom, že na transfere Antoina Griezmanna môže mať svoj podiel aj tretia osoba. Menovite ide o jedného barcelonských kapitánov Gerarda Piquého, ktorý mal fungovať ako sprostredkovateľ medzi Francúzom a Argentínčanom.

Z hry o Griezmanna vystupujú City aj PSG

Popri tom, ako sa špekuluje o budúcom útočníkovom pôsobisku, sa k celej záležitosti vyjadril i kormidelník Manchestru City Pep Guardiola. "Všetkým ľuďom z Barcelony odkazujem, aby sa neznepokojovali. My Griezmanna nekúpime v žiadnom prípade, Manchester City si to nemôže dovoliť," poznamenal na tlačovej konferencii pred finálovým súbojom FA Cupu s Wiganom.

S novinármi sa o futbalistovi zhováral i kouč PSG Thomas Tuchel. "Griezmann môže hrať kdekoľvek na svete, ale čo sa týka prestupu do nášho klubu, táto možnosť reálna nie je. Máme iné priority, v prvom rade by sme mali posilniť svoje defenzívne rady," komentoval. 

Zdroj: marca
Foto: marca

Zubohryz1

25
2019-05-17 20:55:42

no mna porazi!!!! uz to vidim ako buducu sezonu budu zohrievat lavicku coutinho a hlavne dembele ak ostanu. Lebo zostava bude pri valverdem jasna, teda aspon zaloha jasna- Vidal- Busquets- Rakitic a pritom keby prisiel novy inovativny trener s utocenim v krvi tak sa da spravit taka krasna zaloha napr- Arthur- De Jong- Coutinho

ace67

2
2019-05-17 21:07:28

Minulý rok ešte s vypätím všetkých síl dokázal odmietnuť, ale tento rok,po tom čo Messi za ním chodil kolenačky už nedokázal ! Chvalabohu! Už len on nám chýbal.

PETERKRIZAN

-11
2019-05-17 21:09:50

Kecy,ide do citya aguero do atletica ku simeonemu

Kingmarek92

2
2019-05-17 21:23:12

At jde klidne do zadele....je kazdej rok trapnejsi

Malloy

8
2019-05-17 22:01:25

Ja som tu písal ze príde griezman nakoniec a tak aj bude 100 mega v ťahu zaňho nech boh dá že bude strieľať góly jak na páse aj keď nebude hrať Messi inak môže ísť do riti aj taky majster sveta

Slavomir

-4
2019-05-18 06:23:10

Viem si predstaviť zostavu Stegen-Alba,Piqué,Lenglet(Umtiti,podľa formy),Semedo-Coutinho,De Jong,Arthur(Vidal)-De Giezmann,Messi(falasna 9),Dembele...ale to by musel prísť tréner o 20rokov mladší,ktorý chce hrať atraktívny útočný futbal...De Ligta nám absolútne netreba,Umtiti si podľa mňa vybojuje opäť základnú zostavu,je to len o forme momentálne...to je jedno ako by bola zostava,len už prosím do novej sezóny bez Busquetsa,Rakitica a pomaly aj Suareza...

2sjr

3
2019-05-18 12:57:14

Môže hrať kdekoľvek na svete , len nie preboha u nás.

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.