FC Barcelona ukončila prípravu na sezónu 2019/2020 zápasom proti Neapolu. Blaugranas stretnutie na americkom kontinente odohrali vo veľkom štýle, keď taliansky celok porazili 4:0. Okrem toho však culés potešil skvelý výkon zverencov Ernesta Valvderdeho.

O góly sa dnes v noci podelili Suarez (2x), Griezmann a Dembélé. Na zápas sa však dalo pozerať, pretože Barcelona hrala veľmi dobre, pekne kombinovala, drala sa dopredu. Veríme, že takýto obraz hry budeme v novej sezóne zo strany katalánskeho celku sledovať čo najčastejšie.

zdroj: youtube.com

Mascherano

39
2019-08-11 08:29:01

Valverde v mene barcelonskych fanúšikov ťa prosím o to aby si zmenil svoj herný štýl na ten zo včera

marke7

36
2019-08-11 08:34:07

Já myslím, že Frenkie na tom hřišti všem dodává sebevědomí tím, jak hraje a nebojí se. Řekl bych, že Valverde možná ani neví, jak k vítězství přišel :D jen tak dál.

siren

0
2019-08-12 10:36:32

Komentár bol vymazaný kvôli porušeniu kódexu diskutujúceho.

marke7

32
2019-08-11 08:32:08

Po včerejšku by Semeda prodal jen blázen. Neymara nepotřebujeme. Byl by to zbytečný luxus. Nechci, aby šel do Realu, ale kupovat jej jen proto, aby neskončil u nich, je hloupost.

ARTURMELO

38
2019-08-11 08:34:29

Tak Dembele sa včera predviedol nie len golom ale aj prihravkami postaral sa o goly a sam aj jeden dal

2019-08-11 08:47:35

ešte že som nešiel po polčas spať ako som zvažoval. Druhy polčas neskutočný. Behavá a dravá záloha je presne to čo potrebujeme, Frenkie zahral neuveritelne, Alena 2 klučove golove prihrávky, Roberto je pre mna pohyblivejší rakitič. Za cely zapas si Neapol poriadne nekopol. Semedo - Dembele vyborne, a našťastie sa aj Suarez trafil po slabom prvom polčase. a nakoniec Coutinho. Nastupil sice na lavé krídlo, ale za par min, to Ernesto pretočil a dal Arthura na DM , Coutinha do stredu a Frenkieho až na krídlo a treba povedať že Cou v zálohe žiaril! hral sa s loptou, fintičky, nahrávky, zakončenia, klučky...Bolo vidieť ako sa chcel ukazáť

elcentrolino

1
2019-08-11 14:22:32

Akurát som pozeral zápas a hlavne ta 15 minútovka druhého polčasu tak to bol ako by povedali bratia Česi nářez vole :) a k frenkiemu to je pastva pre oči ho sledovať on hádam nepokazil ani jednu prihrávku a o jeho hre tu už bolo povedané myslím všetko. Pokiaľ je v tíme behave Dmko ktoré nehrá na istotu ale okamžite zrýchľuje hru smerom dopredu posiela prihrávky tak ta hra vyzerá úplne inak. Klobúk dole pred včerajším výkonom a prosím viac takýchto zápasov v sezóne :)

fantomasko

3
2019-08-11 14:31:05

Zaujimavé že nikto tu nespomenul slabý výkon čiarových rozhodcov. Veď prvý gól metrový offside, druhý gól hraničné postavenie. V lige by to neprešlo cez VAR. Každopádne výkon bol parádny.