Emerson, muž, ktorého kúpila z Brazílie FC Barcelona, aby ho následne poslala na hosťovanie do Realu Betis, navštívi cez víkend po prvý raz Camp Nou. Brazílsky obranca hovoril o nadchádzajúcom druhom kole La Ligy Santander i iných témach. 

Barcelona

"O pôsobení v Barcelone rozmýšľať nechcem, pracujem tu, v Betise, a urobím všetko pre to, aby sme odohrali dobrý zápas. Či sa jedného dňa vrátim do Barcy? Tak to sa ešte uvidí. Chcem na Camp Nou nastúpiť, aby sme vyhrali, nie preto, aby videli môj výkon. Teraz ma zaujíma iba nadchádzajúci súboj."

Messi

"Kiežby nehral. Je z inej planéty. Ak nastúpi, budeme musieť pracovať veľmi poctivo na jeho bránení, je to hráč z iného sveta. Barcelona veľmi rada drží loptu, ale my sa snažíme hrať svoj vlastný futbal a budeme sa usilovať o zisk troch bodov. Oni budú chcieť loptu, no to i my, a tak uvidíme, čo sa stane."

Úvodné kolo, v ktorom Betis podľahol Valladolidu

"Odohrali sme skvelé stretnutie, je veľká škoda, že sme prehrali. Pracujeme, každopádne, nesmierne tvrdo, aby sme podali dobrý výkon v Barcelone, a ak to bude možné, nech vyhráme. Jednou z príčin našej porážky bolo skoré vylúčenie, najprv nás to do veľkej miery ovplyvnilo, no potom nám tréner prehovoril do duše a prezentovali sme sa kvalitnou hrou."

Zdroj: md
Foto: md

Mascherano

21
2019-08-23 08:30:39

Ja by som sa ich bál aj keď máme Messiho.

emiliano

32
2019-08-23 08:39:36

Ja sa už bojím každého.

2sjr

13
2019-08-23 09:38:15

Je pravda že sme kedysi vzbudzovali rešpekt ako kolektív no teraz ho má len Messi a to treba napraviť.

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.