Futbalová Liga majstrov opäť štartuje a prvé zápasy sú na programe už v utorok. Ako vôbec prví vyrazia do boja futbalisti zo susedného Česka, v Miláne totiž domáci Inter privíta Slaviu Praha. Tí dostali zrejme najťažšiu možnú skupinu, okrem Interu ich čaká FC Barcelona s Lionelom Messim a Borussia Dortmund.

Obhajca titulu Liverpool potom cestuje do Neapolu, kde sa predstaví v utorok od 21:00, druhého finalistu Tottenham potom čaká horúca pôda v Grécku. V stredu budeme mať možnosť vidieť aj opakovanie osemfinálového zápasu z predminulej sezóny medzi Realom Madrid a PSG. Kto však na konci sezóny opäť dvihne ušatú trofej a nezmazateľne sa zapíše do histórie? Podľa bookmakrov má tento rok najväčšiu šancu Manchester City s kurzom 4,50, za ním je FC Barcelona s kurzom 6,50 a obhajca z mesta Beatles je až tretí v poradí s kurzom 8,00. Tipovať však môžete aj na umiestnenie Slavie, napríklad kurz na príležitosť, že by sa Slavia dostala medzi 8 najlepších aj v Lige majstrov (v minulej sezóne sa jej to podarilo v EL), je momentálne 35,00. Koho budete favorizovať vy? Tipnite si si ešte dnes!

Ako to vidia tipéri?

„Tento rok majú v Turíne nového trénera, nové dresy, káder prakticky pokope a tak si myslím, že budú mať znovu najvyššie ciele. Ronaldo je stále top hráč,, ktorý v dôležitých momentoch berie zodpovednosť na seba. Vrátil sa veterán Buffon, uvidíme, či bude jednotkou v Juve aj na sklonku kariéry, kvality na to každopádne stále má. Juventusu tento rok verím,“ pridáva svoj tip na tohtoročného víťaza tipér kacudak a vo svojej analýze ukázal na Juventus s kurzom 10.

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!

zdroj: tipsport.sk
foto: facebook

Komentáre

Ladislav

4
2019-09-16 19:15:57

Konečně LM a ještě i s Messim, konečně. Hodně mi chyběl na trávníku bez něj to není ono.

mikimi122

8
2019-09-16 20:27:37

Ešte by som sa až tak netešil. Pravdepodobnosť že bude hrať aj Messi je veľmi nízka. Do základu ho Valverde nedá a vystrieda ho iba ak by sme prehrávali a aj tým si nie som istý. Valverde neriskuje ak nemusí.

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.