Katalánci sa v zápase proti Celte Vigo ujali vedenia zásluhou premeneného pokutového kopu zo strany Messiho, no pred koncom prvého polčasu krásnym priamym kopom vyrovnal Lucas Olaza. Messi sa v každom prípade nenechal zahanbiť a o niekoľko minút na to predviedol ešte krajší priamy kop.

23' Messi (11m) 1:0

42' Lucas Olaza 1:1

45'+ Messi 2:1

Leovi sa však gólov z priamych kopov máli a tak futbalových fanúšikov potešil hneď na začiatku druhého dejstva opäť. Play Station... 3:1...

48' Messi (opäť priamy kop) 3:1

V 85. minúte Katalánci zvyšujú už na 4:1 - tentokrát sa do čierneho trafil netradičný strelec Sergio Busquets!

85' Busquets 4:1

2019-11-09 22:22:06

Moc toho nemal čo pokaziť...a Lenglet je tiež podľa mňa istota. Zas netreba byť zakomplexovaný

FCBarcelona2018

2
2019-11-09 23:21:46

Umtiti hrá dobre len keď je zdravý a povedzme si to priamo v tomto roku je viac zranený ako zdravý. A aj keď hrá veľmi častou fauluje. Lenglet je väčšia istota tak zo zdravotného stavu ako aj z hľadiska výkonnosti.

2019-11-09 22:09:27

Neskutocne, co si volakedy bez neho pocneme....genius!

2019-11-09 22:10:26

Beckham bledne závistí nad Messiho přímaky :D ne oba jsou to géniové v tomto oboru

2019-11-09 22:23:07

A že Messi nepríhrava Griezmannovi toto mohol dať.

Roman7

5
2019-11-09 22:23:29

Boha ten griezman to boli vyhodené prachy mali radšej za tie prachy kúpiť svetového hotového hviezdneho stopéra namiesto toho motala piquého a dať šancu odchovancom horšie ako griezman isto nezahraju

2019-11-09 22:27:29

No experti akú dal Leo prihrávku Grizimu doslova na podnose všetci sme videli čo s čistou golovkou spravil,keby ju bol dal de Jongovi mohol byť gol.

Hans

5
2019-11-09 22:28:17

Griezmann e slabý ako 3 krát prevarený čaj.

2019-11-09 22:35:48

Vždy ,když koukam na Celtu,tak nechapu,proč se tam Aspas takovou dobu zakopava.Ten ma rozhodne na vic,neverim ze ho nikdo nechtel(ted uz asi ne,uz ma vek)

2019-11-09 22:42:45

jebete na griezmanna...ale ked dostane jednu nahravku za zapas, tak sam ostane v soku, ze ju dostal a je jasne, ze neda :D :D

3
2019-11-09 23:25:55

Lukáš. A v tomto príspevku nie je vulgarizmus a nezablokoval si ho? Ale ja som použil podobný a hneď si mi ho zablokoval. Tak prosím trocha objektivity, alebo máš obľúbených prispievateľov, ktorý môžu používať vulgarizmy? Zamyslí sa nad sebou.

Hans

8
2019-11-09 22:47:41

Sergio už nepamätám kedy dal gól naposledy.

2019-11-09 22:55:05

zaslúžená výhra hlavne vďaka Messimu, de Jong ako vždy veľký prehľad a jednoduchosť. Ale príde lepší súper a toto nám nebude stačiť. Chýbajú nám strely z väčších vzdialeností a trocha viac priamočiarych akcií, tie krátke prihrávky do zhustených priestorov nič neriešia, súper vypichne loptu a majú brejk