Gólman Barcelony Neto sice po tvrdém souboji utkání proti Ibize dohrál, po zápase však bylo potvrzeno zranění kotníku.

Brazilský gólman Norberto Murara Neto má vymknutý levý kotník. Taková je prvotní diagnóza po pohárovém utkání proti Ibize, které nakonec Blaugranas otočili na 2-1 a postupují do další fáze. Brankář sice odehrál celých 90 minut, nicméně na počátku druhého poločasu, konkrétně v 50. minutě, musel být po tvrdé kolizi s hráčem Ibizy a Clémentem Lengletem několik minut ošetřován.

Po utkání pak bylo potvrzeno, že se jedná o vymknutý kotník. Ve čtrvrtek 23. ledna podstoupí Neto další testy, které určí rozsah zranění a délku rekonvalescence.

zdroj: fcbarcelona.com

LaBrie

17
2020-01-23 08:05:51

Ten obranca Ibizy c. 2 mal dostat za ten zakerny faul na Neta aj cervenu. Jasne skakal do brankara laktom dopredu. Ten hajzel nemal zapas ani dohrat, do vsetkych subojov isiel laktom alebo rukami......

ximpp

11
2020-01-23 08:46:49

Nejen on, ale i ostatní předváděli za tichého společnictví rozhodčího strašnou holomajznu. Je vidět, že trenér prošel Atléticem.