José Miguel López Catalan bol po zápase Betisu Sevilla s Barcelonou nahnevaný na niektoré rozhodnutia hlavného rozhodcu.

Hnev

"Sme pobúrení a veľmi nahnevaní, pretože rozhodcovia sa už po niekoľkýkrát zamerali na Betis. Bolo to nespravodlivé. V situácii zo 4. minúty, kedy Lenglet zahral pri strele Fekira rukou, odpískanie pokutového kopu ani len nemalo byť konzultované s VAR. Zákrok Sergiho Roberta a faul na Aleñu mala byť jasná žltá karta. Bola by to jeho druhá žltá karta, ale rozhodca mu doprial darček a nechal pokračovať v hre."

Betis podá sťažnosť

"Sme skutočne rozhorčení. Počas celej ligovej sezóny zaznamenávame straty kvôli týmto chybám. Niečo také sa nemôže stávať. Je to hanba, že takto zaobchádzajú s klubom ako Betis. Systém nefunguje dobre. Nemôže to byť tak, že páni rozhodcovia, ktorí majú 3-4 minúty na starostlivé prezretie situácie, nič nenahlásia. Budeme sa sťažovať na federáciu. Máme najlepších fanúšikov v celom Španielsku a kvôli tomuto zlému systému trpia."

zdroj: as.com

Revive

top komentár
58
2020-02-10 11:58:40

Betis mal včera hrať, nie šaškovať, nám rozhodca neodpiskal faul pre penaltu Betisu, rozhodca nám penaltu zobral, a to že Betis mohol dohravat aj v 9 ani nepoviem, Betis si nevytvoril nič, keby Messi nezabudol strelecké kopačky doma v šuplíku, tak Betis dostane 6tku. End of story.

okbor

47
2020-02-10 12:05:13

Ale že ťa huba nebolí. Ak do tej sťažnosti zahrnieš aj "bránenie" Bartru v závere zápasu (Messi) tak dobre.

2020-02-10 12:19:30

Je to sranda myslenie,u nich nie je potrebná konzultácia s VAR,stačí keď všetci ich hráči budú chcieť kopať pokutový kop,tak rozhodca to musí odpískať.Nech si uvedomí,že sú Real Betis nie Real Madrid.

Anko63

19
2020-02-10 12:29:12

Nepovšimnutý aj zákrok na Arthura na hranici 16-ky. Ak je argumentom že lopta bola prvá, odkazujem na zákrok Vidala za ktorý dostal ŽK. Nehovoriac že už od 2:1 začali zdržiavať zakopávaním lopty po fauloch. Takže ak sťažnosť tak na všetko a nie tendenčne.

Jhonys

50
2020-02-10 12:31:48

Pan viceprezident má pravdu - na první penaltu se rozhodčí ani nemeli dívat, protože ani neměla být. Před tím útokem Betisu byl totiž Messi v rozběhu do útoku jasně zfaulován, měli jsme dostat přímý kop a hráč Betisu žlutou... Betis by pak žádný kontr natož následnou penaltu mít neměl. Ale na to už si pan viceprezident jaksi nevzpomněl, že :) :)

Rasto

23
2020-02-10 13:02:52

Presne tak, k penalte Betisu ani nemalo prísť, jasná kosa na nohy Lea a ten hlupák nezapískal ani faul a celý prvý polčas pripiskoval Betisu. V závere im odpustil jasnú penclu. Hanba rozhodcovi aj pánkovi z Betisu. A na margo rozhodcov-tým španielskym nepomôže ani VAR, ani jastrabie oko ani umelá inteligencia-to sú hádam najväčší dementi v Európe.

FCBfan2106

1
2020-02-11 12:52:38

Presne ako hovoríš, opravte ma ak sa mýlim real vtedy hral tuším s psg? Keď curtois fauloval dostal červenú a bola nariadenia penalta ale zrazu to všetko var zrušil za "faul" z polovice ihriska na Marcela.. Dvojaký meter.. A to ten faul na Marcela bolo smiešne postrcenie tu išiel obranca Messimu na nohy bez akéhokoľvek dotyku s loptou. Kľudne bez problémov mohli zrušiť penclu aj betisu ale ne zrušili.. Prečo?

Anko63

8
2020-02-10 12:33:26

P.S.: pekne je to napísané v úvode článku /...nahnevaný na NIEKTORÉ rozhodnutia.../.

marke7

12
2020-02-10 12:35:12

Jak se můžou tak nesoudní lidi dostat do takové funkce. Lidi jsou prostě dementi opravdu.

Nostradamus99

0
2020-02-10 13:29:52

V betise sa clenovia vedenia stazuju nanrozhodcov u nas clenovia vedenia rozhadzuju peniaze vidlami na priemerakov. Vsade najdes nejakych dementov

Gabrieloo

6
2020-02-10 12:54:38

Obe strany maju pravdu viednom, ze rozhodcovia boli fakt nasmiech. A to pouzivanie VAR je v La Lige katastrofa. Na velke zapasy by si tu mali volat rozhdocov z nemecka, alebo v anglicka. Lebo ked vidim co tam stvaraju tak je to fakt na hanbu. A perlicka je idiot Lahoz.

Rasto

8
2020-02-10 13:06:11

Ale vieš čo je zaujímavé? Že v súťažiach UEFA nie sú až takí tragédi, tam si to nedovolia.

-7
2020-02-10 13:30:16

Betis - barca je velky zapas?

Didalop

3
2020-02-10 15:22:27

Rozhodcovia v Anglicku si tiez tragikomedia. Mozno este vacsia ako v Spanielsku. Polovica ma mega nadvahu a kedze su vdaka federacii nedoktnutelni, tak su arogantni az to boli. To by bola vypomoc...

Guaje_

10
2020-02-10 13:09:02

To je dobře, jen ať tu stížnost podaj, a Barcelona by se s ní měla přidat taky, jinak toho rozhodčího nikdy nepotrestaj, takhle zkaženej zápas na obě strany jsem dlouho neviděl

LM10

9
2020-02-10 13:55:15

Dúfam, že nezabudne tam spomenúť zlyhanie VARu aj pri bránení Bartru pri jasnom faule na Messiho. Jeho tím mal hrať futbal, nie vyplakávať, lebo to bolo jednoducho otras, čo predvádzali.

zoltan

11
2020-02-10 14:54:21

Tento arogantný primitívny blbeček si púšťa na špacír, tú svoju nevymáchanú hubu. Ten asi mal výhľad len na jednu stranu. Ak by niekto mal právo sa sťažovať, tak to by mala byť Barca. Odpískaná penalta v prvom polčase potom, čo sa Betis zmocnil lopty po faule zo zadu, ktorý rozhodca absolútne a myslím si aj úmyselne prehliadol. Keď už na VAR sledoval jedenástku, tak sa mal pozrieť na predchádzajúci faul a jedenástku by nemal vôbec uznať. Sťažuje sa na zákroky na jeho hráčov, ale už nevidel, že jeho hráči vykonali veľa faulov, ktoré im rozhodca toleroval a netrestal. Zabúda na to, že VAR rozhodca na konci zápasu vôbec nerešpektoval, inak by musel pískať pokutový kop. Nie nie som ten ktorý sa sťažuje na rozhodcov, keďže viem, že sa tým nič nezmení, ale nemám rád keď zlodej kričí chyťte zlodeja.

FCBarcelona2018

2
2020-02-10 17:33:36

Pán viceprezident je zdá sa mi krátkozraký, alebo má šedý zákal. Videl len to, čo vidieť chcel. Vôbec ho nezaujíma, že penalta proti nám vôbec nemala byť pretože jej predchádzal faul na Messiho, za zákroky v prvom polčase mal minimálne jeden ich hráč ísť už v prvom polčase pod sprchy a v druhom ani nehovorím, lebo keby bol pískal kvalitný rozhodca (lenže to by ho museli doviesť z Anglicka) tak ani nedohrajú zápas pre nedostatok hráčov. A penaltu v nadstavenom čase na Messiho to tiež nevidel, že? Pán viceprezident potrebuje súrne sa objednať na operáciu očí, lebo už veľmi málo vidí a neviem, či nie je aj farboslepý.

Lvcasbendent

3
2020-02-10 20:43:01

Ak by sa pred spominanou penaltou odpiskal jasny faul na Messiho, ktory bol na zltu kartu tak by nic nemuselo byt, ale to uz nikto nespomenie...