Antoine Griezmann poskytol po zápase na San Paolo krátky rozhovor pre médiá.

Výsledok

"Chceli sme vyhrať, kvôli tomu sme sem prišli, ale nepodarilo sa. Na začiatku sme mali problémy nájsť si voľný priestor. Myslím, že v prvom polčase sme ani nevystrelili na bránku. Potom sme využili únavu súpera."

Hľadanie priestoru

"Musíme na tom zapracovať. Toto musím robiť ja. V prvom polčase som to veľmi často nerobil, v druhom polčase sme už mali viac možností."

Odveta

"Teraz hráme doma, bude to iné. Budeme mať viac miesta a väčší trávnik. Ideme zápas za zápasom. Pred nami je dlhá cesta."

El Clásico

"Vieme, že je to dôležitý týždeň. Máme sa dobre, sme koncentrovaní. Musíme si oddýchnuť a pripraviť sa na zápas s Realom."

zdroj: marca.com

Camp_Nou

5
2020-02-26 00:07:32

A Messi by sa mal s Griezmannom viac zohrať.

JAZVA0

24
2020-02-26 00:16:38

Chyba tam Luis bez neho to nepôjde, tu robotu čo tam robil bola kľúčová napadánie dôraz to tam nemá nikto okrem Vidala, darmo Luis je naš kľúč hráč do ofenzívy bez neho sa budeme trápiť ďalej

Less

14
2020-02-26 00:27:48

Messi potrebuje hlavne kvalitného spoluhráča s ktorým si rozumie a bohužiaľ v súčasnosti tam nikto taký nie je. Tréner aj hráči by mohli pochopiť,že držanie lopty za každú cenu nie je to najlepšie riešenie a oveľa viacej by mali využívať kolmé prihrávky za obranu súpera a nabiehať na ne. Je až zarážajúce že tento najúčinnejší spôsob hry absolútne vôbec nevyužívajú. Namiesto toho je len nekonečný počet prihrávok do strán a do zadu,ktoré aj tak k ničomu nevedú. Hra pôsobí staticky až bezradne lebo súper sa bez problémov v obrane zorganizuje.

tunno

8
2020-02-26 09:11:45

Kolmice nie je ani komu adresovat. Zaloznici maju robit nabehy do 16tky to vsak sa spravi dva tri krat za zapas, to nenahradi pracu utocnika. Mame momentalne na ihrisku typologicky hracov co prihravky do sanci predovsetkym rozdavaju, a ziadneho hraca ktory je typologicky adresatom - Suarez je zraneny a Brejwejt LM hrat nemoze.

jokerito

6
2020-02-26 09:20:07

Prave pre to co pises, si myslim, ze by sme mali zacat stavat aj na Puigovi. On je typ zaloznika ,ktorý si myslim ze bys i s Leom rozumel.

Martin77

16
2020-02-26 05:21:35

Griezmann v první půli nebyl vůbec vidět....v tý druhý se už zlepšila ten gól byl super, protože Neapol u nás nebude moc bránit na výsledek 0:0.

Slavomir

7
2020-02-26 09:07:46

Ja by som to vcera az tak zle nevidel..tazmo sa hra proti betonarke,ale dolezity je progres muzstva chlapi.Ved my sme s nimi dokazali drzat tempo este aj v 90minute co pri Ernestovi sme boli v 70min vydochnutí.Neapol nebude moct branit u nas a dostane 3-4kusky...a pojdu domov a my budrme vysmiati.Najdolezitejsie pre nas je v LM neprehrat prvy zapas a dat gol,doma hrame na inej urovni!!!