Martín Braithwaite poskytol rozsiahly rozhovor pre BarcaTV, v ktorom hovoril o svojom súkromnom živote, rozprával aj o detstve, dôležitosti rodiny či o chorobe, kvôli ktorej skončil na istý čas na invalidnom vozíku. Dán hodnotil udalosti vo svojom živote a v kariére, ktoré ho formovali ako hráča aj ako osobu a nakoniec ho doviedli až do Barcelony.

Sen stať sa futbalistom

"Až pokiaľ mi pamäť siaha, mojim snom vždy bolo stať sa futbalistom. Nespomínam si ani na jeden deň, kedy by sa mi tento šport nepáčil. Vždy som mal futbal v obľube a chcel som sa stať futbalistom. Bol som si vedomý toho, že to môžem dosiahnuť, keď som podpísal môj prvý juniorsky kontrakt. Od toho momentu som neprestal pracovať."

Detstvo

"Keď som bol dieťa, v škole som mal mnoho problémov. Nie preto, že by som sa zle učil, ale preto, lebo som vždy chcel hrať futbal. Postupom času som sa upokojil a začal som mojich rodičov poslúchať. Mal som dobrý život, nič by som nemenil. Vďaka rodičom a sestrám som mal veľké šťastie. Moja rodina mi vždy prejavovala veľa lásky, vždy pri mne stála a vďaka nej som si veril. Takisto ma podporila v tom, aby som dosiahol veľké veci. Som im za to veľmi vďačný, pretože som vyrastal na takom mieste obklopený takýmito ľuďmi, ktorí mi pomohli stať sa takým človekom, akým som teraz."

Choroba

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

LaBrie

top komentár
49
2020-02-28 17:53:45

Velmi sympaticky hrac, ktory cti hodnoty. Dufam, ze sa mu bude darit a vsetkych prekvapi :)

Michal79

top komentár
46
2020-02-28 17:59:08

Veľmi pekný článok, je to mimoriadne skromný chlap, ktorého s takým Neymarom ani nedá porovnávať..veľa šťastia,nech sa darí

Revive

27
2020-02-28 19:47:13

Dúfam že bude hrať aj v El Clasicu a dá nejaký ten gól alebo aspoň asistenciu.

quentin

13
2020-02-29 07:14:05

Sledujem hlavne La Ligu (95% oproti ostatným ligám). Braithwaita som si všimol krátko po prestupe do La Ligy. Prv mi prišiel jeho pohyb ako systém hurá, že chce byť všade tam, kde je lopta. No po pár zápasoch sa našiel. Nehovorím, že jeho nákupom Barca trhla terno, ale na druhej strane, 18 mega pri dnešných cenách nie je tiež ani diera do rozpočtu. Navyše, svojich prvých 20 minút v novom drese zúžitkoval na výbornú. Ak sa osvedčí, a ja myslím, že áno, tak nevidím problém ani s útokom Braithwait, El Pistolero a Leo, keďže vie hrať na oboch krídlach i hrote. A hlavne, je zrejmé, že v hlave i v srdci má veci usporiadané správne. Ja mu fandím a držím palce, nech sa mu u nás v Barce darí. Visca!

Milan87

1
2020-02-29 21:48:51

Pozitivne je že urcite to nebude flakat a fyzicky je na tom super takže nevypusti nič a zmieril by sa aj s úlohou nahradnika alebo 4teho útočníka

Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.