Novináři vyzpovídali také střelce prvního gólu utkání Viníciuse Júniora.

Je to tvůj nejlepší večer v dresu Realu?

„Ano, určitě. Vždy hodně makám a věděl jsem, že ten správný čas přijde.”

Při tom gólu jsi nahrával, nebo jsi šel pro gól?

„Šel jsem si pro gól.”

Nevím, jestli to nebyl vlastní gól Gerarda Piquého, nebo tvůj. Připisuješ si ho na své konto?

„Ano, samozřejmě. Mířil jsem na bránu a Piqué se jen dotkl míče.”

Co ti řekli tví spoluhráči?

„Že tak musíme pokračovat - dále hrát dobře a též pro naše fanoušky, kteří nás podporují.”

Odnášíte si vítězství z utkání s Barcelonou v pro vás velmi těžkém týdnu...

„Vždy jen děláme svou práci. Dnes jsme opět zahráli dobře a vyhráli jsme.”

Často jsi mluvil s Mateu Lahozem. Co ti říkal?

„Mluvil s ním za mě jiný hráč a on za mnou přišel a řekl, že tohle nemůžu dělat, protože už mám kartu.”

zdroj: fcbarca.com

mikimi122

6
2020-03-01 23:56:20

Ten gól by som zapísal skôr ako vlastenec Piqueho. Vinicius by so svojím tragickým zakončením z toho gól nedal, keby mu Pique nepomohol.

Jhonys

9
2020-03-02 00:01:49

byť Real byl ve druhé půli lepší a ty branky přišly po právu, oba jejich góly byly tak strašné a náhodné, že to ještě víc podtrhuje tragikomedii toho druhého poločasu :D nejdřív ta Piquého teč, pak Marianovo podklouznutí, díky kterému tu střelu nechtěně nadzvedl a došlo to do brány... Bože :D