Frenkie de Jong poskytol po zápase s Realom Madrid krátke vyjadrenie pre médiá, v ktorom ľutoval prehru na Bernabéu, ale ubezpečil, že nestráca vieru v zisku titulu.

Barcelona bude bojovať

"Pred nami máme ešte veľa zápasov a musíme bojovať do samého konca. Bol to ťažký večer, pretože je vždy ťažké prehrať, o to viac v El Clásicu. Zaslúžili sme si viac, zvlášť v prvom polčase, ale v tom druhom bol lepší Real, pretože na nás dobre útočil presingom a nenechal nám pohodlie v našej hre."

Šance na titul

"Gól nám 1:0 nás bolel, ale stále musíme veriť mužstvu aj v zisk titulu, pretože sme len jeden bod za lídrom."

zdroj: sport.es BarcaTV

Zakerak1

22
2020-03-02 09:40:55

Pravda je že že sme čakali niečo viac od de Jonga,oproti tomu Sergio bol včera oveľa viac vidieť a snažil sa niečo vymyslieť. Niekedy mám pocit že ani nehraju zaloznici ale len obrana a Messi.

Milan87

24
2020-03-02 10:05:38

Bohuzial nie len včera ale už dobrého polroku je náš najlepší záložník busquets. Dejong sa vyrovnal arthurovi.
Teraz su z nich iba dvaja motáci

galibier

14
2020-03-02 11:02:53

Sme dva body za titulom,v pripade rovnosti bodov je majster Real,ma lepsie vzajomne zapasy

2020-03-02 13:23:45

De Jong neskutečně trpí v našem systému. Máme tolik dobrých hráčů, ale všichni jsou využívaní úplně špatně. Jsem zvědavý na výkon de Jonga doma proti Neapoli, kde na 90% nastoupí na DM místo Sergia. Pokud by předvedl výborný výkon a hra by měla šťávu, tak by tam měl zůstat.

PETERKRIZAN

-6
2020-03-02 14:20:46

myslim,ze v barce neskutocne trpi každy,takými komentarmi hlavne,dobry hrač zapadne do kazdeho systemu,myslim,ze jediny problem,je neskutocný psychicky tlak na hračov barce,to myslim,ze im zvazuje nohy aj mysle,dnes obdivujem valverdeho,ze dokazal mať take vysledky,napriek vsetkemu co sa tam dialo

Cafu

7
2020-03-02 16:08:39

Tu sa kupujú hráči ale kvôli našim ikonám musia hrať na iných postoch kde sa zabíjala ich potenciál. Takým spôsobom náš káder nikdy neomladime. Keď začínal Busi tak musel odísť Yaya Túre aby dostával dostatok minút.Tu keď sa nerozlučime s Rakitičom, Suarezom,Piguem,Busim mužstvo bude len stagnovať a dopredu sa nepohne .

Babco

1
2020-03-02 18:50:00

Vystihol to, Barca strasne zpohohodlnela... neberte nam loptu lebo potom nemame pohodlie a prehravame