Obnovený začiatok nemeckej Bundesligy zastihol Dortmund a Bayern vo výbornej forme, keď obaja ešte body nikomu nerozdali. Teraz však fanúšikov čaká jeden z najprestížnejších duelov tejto ligy – Der Klassiker. Kto sa bude tešiť z troch bodov? Budeme svedkami remízy? Na tieto otázky dostaneme odpovede už v utorok! Nórsky supertalent Haaland bude určite hladný po góloch, ale to aj poľský snajper Lewandowski. Kto z koho? Tipnite si, sledujte tento prestížny duel na TV Tipsport a ukážte sa aj v live tipovaní!

Ako to vidia tipéri?

Väčšina najväčšej tipérskej komunity je priklonená na stranu Bavorov. Tipér 12ivanivan11 však netipuje výsledok zápasu, ale že sa oba tímy aspoň raz presadia. „Dve ofenzívne družstvá proti sebe, to by malo znamenať, že sa gólovo presadí každé z nich. Taktiež možno zápas označiť ako stret dvoch výborných zakončovateľov - na jednej strane mladého talentu Haalanda a na strane druhej nestarnúceho Lewandowského. Predpokladám skórovanie oboch tímov," píše vo svojej analýze 12ivanivan11. Čo si z bohatej ponuky vyberiete vy? Tipnite si TU!

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!

zdroj: tipsport.sk
foto: twitter

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-05-26 12:59:54
Tieto zápasy má vždy bavili, vždy bolo na čo pozerať, verím že tomu bude tak aj dnes
Matlley 2020-05-26 13:44:22
Dortmund 2:3 Bayern --> Halland, Hazard - Lewandowski 2x, Gnabry
2020-05-26 14:59:29
určite to bude vyrovnané, no nechajme sa prekvapiť
Sudruh_Zincica 2020-05-26 16:37:02
Presne tak. Ešte by som doplni, že vždy sa začína od 0:0, lopta je guľatá a vyhrá ten, kto dá viac gólov.
2020-05-26 16:01:13
Drahá forcabarca

- áno chápem, že aj web sa z niečoho musí zaplatiť
- áno chápem, že si za svoju prácu zaslúžite byť odmenený
- áno chápem, že máte takýto deal s tipsportom a nemám s tým najmenší problém
- áno chápem, že otvoriť si google a hladať to dalej je minimálna práca

Dôvod ale prečo toto píšem, je ten, že keď už si dáte tú námahu a robíte takýto informačný servis a opozorňujete na zápas. Bolo by vhodné aspoň napísať dátum a čas kedy sa hrá (nejak som z toho vytušil, že asi dnes).

Len tak pre info, článok O ZÁPASE má 20 riadkov. Dátum a čas ste vynechali ale slovo tipér alebo nejaké jeho iná forma zazneje 10x. Hlavne, že si dáte prácu s tým citovaním slov tipérov.

Berte to prosím ako konštruktívnu kritiku. Komentáre tipu "keď ťa to nezaujíma tak na to neklikaj" si prosím vás nechajte. Ja som na to klikol práve kvôli tomu, že ma to zaujímalo ale ten najzákladnejší údaj som nenašiel.
2020-05-27 00:01:27
Ten Bayern ide ako perpetum mobile.