FC Barcelona dnes oficiálne oznámila spustenie novej streamovacej platformy Barça TV+. Fanúšikovia Barcelony po celom svete môžu vďaka tomuto ambicióznemu projektu získať prístup k obrovskej databáze audiovizuálneho obsahu súvisiaceho s katalánskym veľkoklubom.

Barcelona chce prostredníctvom Barça TV+ osloviť čo najväčší počet fanúšikov po celom svete, priblížiť im históriu klubu a zákulisie prvého tímu či ponúknuť rôzne dokumenty a zápasy. Platforma je dostupná na oficiálnej internetovej stránke a aplikácii klubu. Je prispôsobená na všetky zariadenia: počítače, tablety, mobilné telefóny a televízory. Barça TV+ obsahuje viac ako 1000 hodín obsahu a 3000 hodín videí v troch dostupných jazykoch: katalánskom, španielskom a anglickom.

Barça TV+ ponúka aj záznamy zápasov prvého tímu a naživo si budete môcť pozrieť zápasy rezervy, ženského mužstva či iných športových sekcií. Fanúšikovia majú možnosť sledovať všetky zápasy prvého tímu za posledných 5 rokov. Zakúpením ročného členstva sa fanúšik stane členom CULERS Premium Membership a získa napríklad členskú kartu, zľavy v internetovom obchode FC Barcelona či zľavy na vstupenky na zápasy. Mesačné členstvo stojí 4,99€ a ročné členstvo 39,99€.

zdroj: fcbarcelona.com
foto: facebook

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-06-03 22:05:16
Presne niečo také som čakal, že urobia. Potrebujú niekde zarobiť peniaze a toto je jedna možnosť. Barcelona má veľkú fanúšikovskú základňu, tak uvidíme aký to bude mať ohlas. Mne osobne chýba miesto, kde by som si mohol pozrieť predošlé zápasy, takže túto vec chválim.
Brano 2020-06-04 12:18:47
Ak som to spravne pochopil tak sa tam, nebudu dat pozerat zapasy LIVE? Opravte ma ak sa mylim
mikimi122 2020-06-04 12:31:15
Čo som ja pochopil, tak live zápasy budú iba zápasy rezervy, žien a iných športov. Zápasy prvého tímu budú asi iba záznamy.