Bývalý francúzsky reprezentant a skvelý hráč FC Barcelona Ludovic Giuly (35) včera médiám potvrdil informáciu, že sa vracia do AS Monaco. Guily sa upísal Monacu na 2 sezóny. Rýchlonohý krídelník už pôsobil vo francúzskom tíme od roku 1998 po 2004. V roku 2004 sa mu podarilo skompletizovať prestup do FC Barcelona.

Barcelona zaňho zaplatila €7 milliónov a čas ukázal, že bola to skvelá investícia. Giuly sa s Barcou stal víťazom Ligy majstrov, dvojnásobným držiteľom titulu v španielskej najvyššej ligovej súťaži a dvojnásobným víťazom španielského superpohára.

AS Monaco sa momentálne nachádza v Ligue 2 a je vysoko pravdepodobné, že Giuly sa s futbalom rozlúči a zavesí kopačky na klinec po tomto angažmáne.

Zdroj: El Mundo Deportivo

Pomôž nám dosiahnuť 300 členov našej komunity Pridaj sa
114
300
Váš účet je zablokovány! Nemôžete pridávať komentáre do:
Ak chcete pridať komentár, musíte sa prihlásiť.