Martín Lasarte, bývalý tréner Antoine Griezmanna z čias pôsobenia v Reale Sociedad, poskytol rozhovor pre Radio Marca, v ktorom hovoril o aktuálne situácii francúzskeho útočníka v Barcelone.

"To, čo vidíte v prípade Griezmanna, je len jeho karikatúra. Vidím, že je smutný, má zvesenú hlavu, behá bez väčšieho zmyslu," uviedol Lasarte.

Bývalý tréner Francúza uviedol, že nemá dostatočnú podporu: "Tréner má plné právo robiť zmeny, kedy chce, ale nemám dojem, aby to, čo sa stalo v poslednom zápase, pomohlo psychickej situácii Griezmanna. Ak sa nejakému hráčovi nedarí, tréner by mal stáť pri ňom, aby ho podporoval a pomáhal mu. Samozrejme, že Antoine musí na seba prevziať zodpovednosť, ale jeho prostredie mu nepomáha, aby bol úspešný," pokračoval.

Lasarte je názoru, že pre Griezmanna sa veľa vecí vyvinulo zle: "Bolo by lepšie, ak by do Barcelony prestúpil o rok skôr. Mám dojem, že v momente, keď povedal, že zostane v Atléticu, niečo sa pokazilo v šatni Blaugranas. Možnože Griezmann mal spočiatku isté problémy s adaptáciou, ale neskôr, v decembri alebo januári, bol podľa môjho názoru už lepší. Pravdou však je, že neviem, či takúto zmenu v Barcelone považujú za veľmi úspešnú, nevyzerá to tak, aby sa mužstvo významne zlepšilo. To s určitosťou vplýva aj na Griezmanna," vysvetlil.

K situácii Griezmanna na Camp Nou sa vyjadril aj Enrique Cerezo, prezident Atlética Madrid: "Boli sme priatelia. Bol to dobrý človek a vynikajúci futbalista. Všetci prežívame vzlety aj pády. Viem si predstaviť, že cez to neprechádza najlepšie, ale dostane sa z toho a bude úspešný, pretože je veľkým hráčom," uviedol.

zdroj: Radio Marca, Onda Cero
foto: fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-07-02 11:37:19
Čím dřív pryč, tím líp.
BarcaPB 2020-07-02 12:03:23
Pravdupovediac z 50 % moze zato messi a suarez ! Aspon sa mi tak zda
Pader 2020-07-02 12:16:34
Vraj sa na ňho pýtali United či City, ale že vraj to vedenie odmietlo... Ak je to pravda tak sú už pekne na hlavu.. Mohli sme na ňom zarobiť a nie ho tu držať, nič nebude hrať a o 2 roky ho predáme pod cenu
marke7 2020-07-02 13:11:56
Messi a Suárez na to mají za mne plné právo. Griezmann si loni z Barcelony doslova udělal prdel a ponížil její hodnotu. Bylo to trapné a mě to vadí až doteď a vadit už asi bude. A co takoví v týmu, kteří jsou součástí přímo toho všeho? Ti musí mít tu míru nasranosti ještě o tři levely výše. A vedení? Těm je to u prdele, hlavní bylo udělat mega přestup, kde si namastí kapsu a nepřemýšleli nad následky. Tohle je akorát karma vedení a vrací se jim to. Griezmann se tu prostě nehodí, nepatří tady a hráči to vědí. A ví to i sám Griezmann.
2020-07-02 12:21:55
Za 150m a jde
2020-07-02 12:53:56
Tento hrac ma vyvinutu jedinecnu schopnost..napriek tomu ze je schopny nabehat z muzstva mozno najviac,vzdy chyba tam kde by v danej chvili najviac potreboval byt..proste kuzlo nechceneho..
barca87 Premium 2020-07-02 15:37:36
Lepšie sa to nedalo napísať...nehovoriac o tom, že stále čítam ako mu nenahravaju...no ja by som mu tiež nenahraval keď z prvých 5 dotykov 4 pokazí a jeden zahrá na istotu...
2020-07-02 12:58:17
Ja fakt nechápem prečo prišiel keď nás pred rokom vypiekol. Potom čo spravil nemohol čakať nič dobré. Iba ak by vtom nebolo niečo viac.