Po dlhej pauze sa na scénu vracia futbalová Liga majstrov. Na programe sú osemfinálové odvety a rozhodne sa tak bude na čo tešiť. Napríklad odvetný duel medzi Barcelonou a Neapolom ponúkne divákom určite parádne predstavenie. Predsa len úvodné stretnutie skončilo remízou 1:1 a partia je tak absolútne otvorená, čo bude mať silný náboj. Postúpia favorizovaní Katalánci? Natipujte si a spestrite si všetky zápasy milionárskej súťaže live stávkami!

Ako to vidia tipéri?

Najväčšia komunita tipérov sa v drvivej väčšine prikláňa k triumfu blaugranas. Archechempe  je toho istého názoru: „Záver sezóny nevyšiel podľa predstáv ani jednému zo súperov. Barcelona nedokázala obhájiť titul a Neapol dopadol ešte horšie. Messiho partii reálne hrozí, že tento ročník zostane bez trofeje, čo sa jej naposledy stalo v ročníku 2007/2008. Teraz má ale predsa len trocha navrch. Síce bude hrať bez divákov, ale aj napriek tomu doma. K tomu je potrebné pripočítať mnohoročné skúsenosti a kvalitnejší káder,“ zanalyzoval kurz 1,62. Čo si z bohatej kurzovej ponuky vyberiete vy? Natipovať si môžete TU.

Inšpirujte sa v Tiket aréne!

Borci z najväčšej tipérskej komunity zverejňujú svoje tikety v populárnej Tiket aréne, kde sa nimi môžete inšpirovať. Skúsite si to aj vy?

Pridajte sa k najväčšej tipérskej komunite ešte dnes, dostanete 15 EUR zadarmo na prvé stávky a vstupný bonus až 4 000 EUR!

zdroj: tipsport.sk
foto: facebook

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-08 13:52:50
Barto povedal, že sme jeden z favoritov LM. Ak chce Barca vyhrať LM, dnes musí ukázať že to mysli vážne. Nie reči, ale výkon na pľaci. Osobne som presvedčený, výhra o 2 góly.
Pader 2020-08-08 15:01:18
po tom, čo som včera videl, tak si myslím, že niesme na tom až tak tragicky 😀