FC Barcelona dnes oznámila, že jeden z hráčov prvého tímu má pozitívny test na koronavírus. Neskôr vysvitlo, že nakazeným hráčom je Jean-Clair Todibo, ktorý o tom informoval prostredníctvom sociálnych sietí.

"Ahojte všetci, chcem vás informovať, že som mal pozitívny výsledok testu na prítomnosť koronavírusu. Nemám príznaky a cítim sa dobre. Som doma a riadim sa príslušným hygienickým protokol. Veľmi sa chcem vrátiť do tréningov, ale teraz musím byť doma, pokiaľ sa nevyliečim z choroby. Všetkým ďakujem za podporu a podporujem tých, ktorí to taktiež prežívajú priamo. Zdravím vás," napísal Francúz na Twitteri.

Klub už predtým informoval, že obranca nebol v kontakte s nikým z hráčov, ktorí zajtra vycestujú do Lisabonu. Potvrdzuje to aj zoznam nominovaných, na ktorom sa ocitli všetci hráči až na zraneného Samuela Umtitiho.

zdroj: twitter
foto: fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-08-12 23:26:15
No a teraz pekne krásne zostať v karanténe dokým neskončí prestupové obdobie, tak aby ťa Bartomeu nemohol predať :D
SamoH 2020-08-13 02:18:07
Preco by ho nemohli predat? Nie ze by som chcel aby odosiel ale to ze bude dva tyzdne zavrety doma asi nijako neovplyvni jeho predaj.
2020-08-13 00:37:15
Boha, ten Umtiti ma štve. Odmietol operáciu a tým si pokazil kariéru. Pred tým patril medzi najlepších stopérov La Ligy a teraz, nemám slov, takto si do**bať kariéru.
A Todibovi prajem skoré uzdravenie.