José Bordalas reagoval na obvinenia Ronalda Koemana, že Nyom ho počas zápasu opakovane urazil. Španiel zároveň zhrnul víťazstvo nad Barcelonou.

Nakoniec ste dokázali poraziť veľkého rivala.

"Mojim cieľom je vyhrať všetky zápasy, nielen tie so silnými súpermi. Nie je jednoduché poraziť mužstvo ako Barcelona. Chceli sme vytvárať tlak v útoku, byť smelí a odvážni. Tak aj bolo, odohrali sme vynikajúci zápas. Súper mal dve veľmi dobré príležitosti, aby my sme ich prednosti zneškodnili. Výhra je zaslúžená."

Koeman sa sťažoval na VAR. Mala sa pískať penalta po zákroku De Jonga?

"Djene mi povedal, že áno, ja som bol ďaleko. Pochybnosti nemali ani hráči Barcelony."

Koeman tiež povedal, že Nyom mu prejavil neúctu.

"Som tu na to, aby som hovoril o futbale, nie o polemike. Pochybujem, že Nyom to urobil, ale Koeman mi to povedal. Nyom veľmi rád súperí, ale je veľmi úctivý. Nepripúšťam takého obvinenia, ale zajtra sa s ním porozprávam, no pochybujem, aby kohokoľvek urazil."

Barcelona aj Real prehrali. Je to najvyrovnanejšia liga za posledné roky?

"Už niekoľko sezón sa hovorí, že futbal sa vyvíja a mení. Predvídal som to a teraz vidíme výsledky. Nováčik vyhral 3 zápasy v rade na výjazde, kedysi to bolo nemysliteľné. Futbal je vyrovnanejší, neprekvapuje ma to."

zdroj: as.com
foto: facebook

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Jhonys Admin
2020-10-18 00:31:59
Jj, Nyom je úplný svatoušek :D frajer měl jít sice ještě v první půli ze hřiště, ale on je to velmi uctivý člověk :D :D skoro 10 faulů, ale až za ten poslední dostal teda neochotně kartu :D ten loket do Messiho tváře byl úplně stejný, jaký předvedl v minulé sezoně na Camp Nou Umtitimu - opět naprosto bez potrestání jak kdyby se vůbec nic nestalo. A to už ani nemluvím o tom, jak si ve druhém poločase podobně rukou pomohl sundat v pokutovém území Fatiho a pak na něho ještě na zemi něco řval. Neskutečný klaun. Kdyby se hlasovalo o nejméně sympatického hráče ligy, tohle je jasný vítěz.
JankoHrasko77 Premium 2020-10-18 00:38:26
ten Nyom tu bude zachvíľu rovnako obľúbený, ako Sergio Ramos 😁
8JK8 Premium 2020-10-18 01:05:32
JankoHrasko neviem či si videl zápas keďže hralo aj Juve ale Jhonys má absolútnu pravdu ten chalan mal 8-9 faulov a minimálne polka bola na žltú kartu hral neuveriteľne tvrdo avšak rozhodca mal veľmi zvláštny meter v zápase pár krát dal žltú kartu absolútne za nič a neskôr po tvrdom zákroku na nohy či tvár nevytahoval kartu absolútne nezvládnutý zápas zo strany rozhodcu
JankoHrasko77 Premium 2020-10-18 01:17:22
mal som oba zápasy zapnuté, ale z Barcelony veľa neviem, lebo prevažne som pozeral Juve. Hej, som teraz pozeral, že aj twitter je toho plný, fakt hrali trochu ako mäsiari. Ja tie zákroky všeobecne nechápem, len to proste nechávam na rozhodcov, beriem to ako súčasť futbalu. https://youtu.be/... Sleduj, za čo dostal Chiesa za Juve dnes červenú kartu, podľa mňa je to tiež sporné
2020-10-18 01:11:14
De Jongovi taky pěkně naložil úderem hlavou. Nehrat fotbal, tak by výborně zapadl do Německa k žadatelům o azyl.
2020-10-18 02:27:07
Nebyť talentov v Barcelone, tak to už ani nepozerám. Aký to má zmysel? Na zneškodnenie akcií stačí sťahovať za dres a dávať lakte, všetko bez kartových trestov, a potom sa chváliť, ako skvelo bránia. To už prestáva byť divácky atraktívne a zaváňa to korupciou. Fati sa môže snažiť, koľko chce, aj Messi - stiahnu ich či odrovnajú lakťom bez snahy hrať loptu a bez trestu, pričom proti Barcelone sa všetko odpíska. Takýmto spôsobom rozhodca môže rozhodnúť zápas a tak sa aj stalo.
2020-10-18 09:39:41
Nyom svou vcerejsi hrou urazil fanousky fotbalu