Tréner FC Barcelona poskytol rozsiahly rozhovor pre katalánsky denník Mundo Deportivo. Holanďan porozprával o svojom pohľade na transfery, komentoval situáciu jednotlivých hráčov a taktiež porovnával súčasnú Barcelonu s tou, v ktorej hrával v 90. rokoch.

Si spokojný s doterajšou prácou tímu?

"Vo všeobecnosti som spokojný. Po prvé, teší má práca, akú sme doteraz odviedli. Navyše, sme v procese uskutočňovania zmien, snažíme sa hrať s vyššou intenzitou. Existuje mnoho aspektov, v ktorých sa nám darí čoraz lepšie. Nepáčili sa mi posledné zápasy, v ktorých sme strácali body v La Lige, ale vo všeobecnosti to nebolo zlé. Musíme zlepšiť isté aspekty a udržať si nastolený smer."

Káder bol počas leta prestavaný. Ako si spokojný s mužstvom, s ktorým pracuješ?

"V zásade som spokojný, ale vplyv majú niektoré faktory ako napríklad finančný stav klubu. Pracujem s hráčmi, ktorých mám, ale ak sa má opýtaš, či je to môj ideálny káder, mám svoje pochybnosti. Na niektorých pozíciách máme dosť obmedzení. S Ramonom Planesom neustále diskutujeme o budúcnosti, o hráčoch, ktorých môžeme kúpiť a ktorých potrebujeme, ale problémy klubu vedú k tomu, že nemôžem žiadať o veľa."

Pravdepodobne ide o post stopéra a útočníka. Môžu prísť posily v zime?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2020-11-11 21:08:50
To je pravda, najma na pravej obrane
Sudruh_Zincica 2020-11-12 11:14:12
Skôr CB je problém. Lenglet je nielen pozične absolútne mimo :) Dúfajme, že Araujo sa dá čoskoro dokopy a na Wanda Metropolitano bude v základe. V Madride jednoducho musíme vyhrať.
dzulio Premium
2020-11-11 22:54:52
Pre mna je to clovek ktory to ma v hlave usporiadane na nic sa nehra a svoju robotu za 2? Mesiace urobil na maximum. Krasne sa to cita a aj dnes citalo. Vdaka za Koemana a adminom za svoju pracu. Verim ze ak by mal taku moznost ako "treneri" pred nim tak by dokazal velke veci. Je to vekka osobnost a este raz verim ze aj toho roku mozme prekvapit. Minimalne v lige. LM neverim ale kedze vidim ako pracuju na sebe a vidim tam par hracov ktory to vedia. Leo nas tahal minulu sezonu. Dnes uz nemam taky silny dojem aby nas tahal lebo pracuju mlady a novy hraci. Verim ze leo doplni svoju magic v jarnej casti a da bodku za uspesnou sezonou s novym tymom a novou hrou. Visca 😍😍
2020-11-12 08:02:56
kvalitní hrot, kvalitní náhrada ne-li nástupce za Jordi Albu, a 2 kvalitní stopeři... neboť Pique už má svůj věk, avšak svoje si odkope,ale už to není 100%ní, ale z Lengleta se mi chce blejt!!!! ten na základ nemá a nikdy neměl...Dostal se k tomu jako slepý k houslím.. díky zranění Umtitiho
jan22 2020-11-17 16:12:11
…ak sa Ti chce blejt , choď na záchod, ale ak sa Ti niečo nepáči, tak sa vyjadrí slušne.