Barcelona začala zápas s Realom Betis v pozmenenej zostave bez Messiho, De Jonga a Pedriho, k tomu sa v úvode zranil Araujo a na hernom prejave hostí je to citeľne badať. Nie je prekvapením, že skóre sa ujal súper.

38' Iglesias 1:0

Zmeny sa začali diať až po druhom polčase a k obratu zavelil kapitán Messi v 59. minúte po prihrávke od Dembélého. Druhý gól chcel Griezmann mal samozrejme aj fúru šťastia. Gól ako gól, ale platí, 1:2! Katalánci však miesto zvýšenia stavu nakoniec inkasovali - ako inak - po štandardnej situácii.. Misky váh opäť na stranu Kataláncov naklonil Trincão a to gólom vo veľkom štýle! ​

59' Messi 1:1

68' Víctor Ruiz (vl.) 1:2

74' Víctor Ruiz 2:2

87' Francisco Trincão 2:3

zdroj: youtube.com