Barcelona dnes odohrá posledný zápas pred septembrovou reprezentačnou prestávkou a Ronald Koeman je nútený urobiť niekoľko zmien v základnej zostave. Katalánci odohrajú stretnutie proti Getafe na Camp Nou už od 17:00.

Svoj pohľad na základnú jedenástku publikovali španielske denníky Mundo Deportivo, Sport, Marca a AS. Zodpovedať je potrebné to, kto nahradí zraneného Piquého, vykartovaného Garcíu a dovolenkujúceho Pedriho. Zdá sa tak, že v bránke sa predstaví navrátilec po zranení Ter Stegen, obrannú formáciu vytvoria Dest, Araujo, Lenglet a Alba. V strede by sa mali predstaviť De Jong, Busquets a Sergi Roberto. Útok vytvoria Griezmann, Braithwaite a Depay. Jedine madridský denník AS je názoru, že Pedriho v strede poľa môže nahradiť Gavi hneď od úvodných minút.