Stopér FC Barcelona poskytol rozhovor tentokrát pre tradičné médium - denník El País. Gerard Piqué sa podelil o svoje postrehy týkajúce sa situácie v klube a prezradil aj svoje plány do budúcnosti.

Je pre teba rozdiel, ak hovoríš so streamerom či tradičným médiom?

"Zvyčajne idem tam, kde sa cítim pohodlne. Tradičné médiá sú prísnejšie a po celý čas si musíte dávať pozor na slová, aby ste náhodou nevytvorili nejaký titulok vytrhnutý z kontextu. Streameri, youtuberi sú iné prostredie. Vtedy sa rozprávame o rôznych témach. Keď hovoríte o citlivých témach, nikto nehľadá citát na titulku. Touto cestou oslovíte aj mladšie generácie. Spoločnosť urobila obrovský skok vpred."

Je pozitívne, že sa futbalista takto vzdialil tlači?

"Sme pokojnejší, pretože ľudia zneužívali možnosť dostať sa do Ciutat Esportiva. Dobrým príkladom môže byť fotografia mňa a Ibru, na ktorej sme si 'vymenili zdvorilosti'. To, čo bolo povedané, nedávalo zmysel. Nesprávne správanie niektorých ľudí spôsobilo, že kluby a taktiež aj my sme sa vzdialili."

Myslíš si, že dosah na sociálnych sieťach je možné využiť na zvýšenie hodnoty hráča alebo pri rokovaniach o novej zmluve?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
kacejik Premium
2021-10-24 15:46:10
LEGENDA 💙❤️👏
Rasto Premium
2021-10-24 19:43:45
Jeho IQ sa nezaprie. Je to pánko.
cukr86 2021-10-24 20:07:50
Slovenština je krásná. Nejdřív jsem čet, že je pako :D
2021-10-24 19:50:07
👍