Kapitán FC Barcelona patril v zápase proti Realu Madrid medzi najlepších hráčov Blaugranas. Záložník po El Clásicu priznal, že Barcelona mala na to, aby porazila Real.

Výsledok

"Nezaslúžili sme si prehrať. Mali sme veľmi dobré príležitosti. Mohli sme dokonca vyhrať. Kontrolovali sme hru, ale porazili nás po protiútokoch. Po tom ako nám strelili gól, mali sme ešte viac šancí. Je to veľká škoda. Robili sme, čo sme mohli, ale nepodarilo sa."

Čo ďalej?

"Stratili sme tri body v El Clásicu, ale musíme sa pripraviť a pracovať ďalej. Neviem, či sa Frenkie zranil... Je to mladé mužstvo schopné veľkých vecí. Zlepšujeme sa. Snažíme sa zo všetkých síl. Zostáva veľa zápasov. V strede týždňa hráme proti Rayu. Strácame niekoľko bodov na predné priečky, ale budeme bojovať."

Plný štadión

"Je to niečo úžasné. Spolu sme silnejší."

zdroj: BarçaTV
foto: twitter/fcbarcelona.com

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2021-10-24 19:03:44
Nezaslúžili si prehrať. Myslím si, že remíza by bola fér voči obom tímom. Akurát to, že ich porazili po protiútokoch ... škoda toho, lebo vedeli, v čom Real dobrý - pokiaľ Barcelona drží loptu, tak to budú protiútoky + jalová záloha bez nápadu alebo ochoty niečo vymyslieť ... A ani krajní obrancovia ma nejako nezaujali ... Akurát sa mi páčil celkom Coutinho, po tom, čo predvádzal ostatné zápasy mi prišiel oveľa viac aktívny a s väčšou odvahou ...
Striedania Roberta a Luuka , to je škoda reči . Nabudúce to bude lepšie. (Dúfam)
Ugyd 2021-10-24 19:11:15
Je to tak remíza by byla spravedlivá, ale co si budem Real když zabral tak dokázal balón podržet a být nebezpečný, Barcelona když ho držela tak byla celkem bezzubá a hrála na náhodu. Nejlepší ze všech podle mě byl rozhodčí nepiskal každou srajdu a pouštěl hru víc takových
2021-10-24 19:42:48
Zasloužili. Nedávají góly. Ta hra je taková bez vzrušení. Pozitivně mě překvapil Coutinho-ale je to tím, že ho konečně dal tvořit do středu zálohy.
2021-10-24 21:19:56
No keď nevieme trafiť bránku, tak to sa ťažko vyhráva. Rozhodca a spol svojou kvalitou úplne zapadli do úrovne zápasu - kopili jednu chybu za druhou, Vinicius mal dostať jasnú žltú za dožadovanie sa penalty, Kros úplne evidentná hra rukou, zahrával sa tam nejaký roh Realu po jasnom ofsajde, niekoľko úplne chybných výrokov postranných rozhodcov, dokonca si to všimol aj ten katastrofálny slovenský komentátor na nova sport 3 a tak nejako to šlo. Ale ako hovorim zrejme by sme mali podrobiť kritike vlastné rady potom sa opýtať prečo rozhodcovia viedli ápas tak ako ho viedli
maryann 2021-10-24 21:46:39
A Neto by Alabu vychytal !
emiliano 2021-10-25 07:49:59
Stegen mal toto od Alabu vyraziť, nie je teraz tak spoľahlivý, ako bol. A Eric sa nemôže nechať tak predskočiť, to je nováčikovská chyba. A Dest nemôže takú šancu nepremeniť. Žiacke chyby, za ktoré sa pyká. A Busi ? Nemôžem si pomôcť, ale ja by som ho nestaval. On pôsobi, ako rozohrávač a dirigent, ale to by hral aj FDJ a lepšie. To, že je vždy pri lope, vyzerá pre niektorých, že je nenahraditeľný, ale tak to nie je. Nevie obísť hráča (má jednu sťahovačku), nevie vystreliť, takže ho ani nebránia pred 16-kou, už nestačí behom späť, poklusáva a chodí. Treba sa pozrieť, čo hrá iný hrač na jeho poste, napr. Henderson v Liverpoole - je všade, presuje, strieľa spoza 16-ky, vyhráva hlavičkové súboje, je včas vzadu.
2021-10-25 16:20:19
Nezasluzili sme si prehrat, no futbal je ako zivot. Casto nespravodlivy. Treba dat hlavu hore a ist dalej!