Barcelonský stredopoliar Alex Collado, ktorý momentálne figuruje na súpiske Granady ako hosťujúci hráč, kritizuje svojho bývalého trénera Ronalda Koemana kvôli jeho tréningovým metódam.

Holandský kormidelník počas svojho pôsobenia v Barcelone neprežíval veľmi úspešné obdobie. Pod jeho vedením sa Kataláncom podarilo vyhrať iba Copa del Rey. S Holanďanom vedenie klubu rozviazalo zmluvu ešte minulý rok po neuspokojivom štarte do sezóny.

Koeman to túto sezónu nemal vôbec ľahké, avšak celkovému neúspechu predchádzali už predošlé škody, ktoré bývalý tréner FC Barcelona spôsobil chybným manažmentom. Niekoľko hráčov prvého tímu dokonca Koemana kritizovalo kvôli jeho metódam.

Tentokrát prehovoril mladý stredopoliar Collado po tom, čo v januárovom prestupovom období posilnil Granadu ako hosťujúci hráč. "Svoje schopnosti som demonštroval na tréningoch, ale rozhodnutie bolo na ňom. Neviem, čo sa so mnou stalo. Pod Koemanom som jednoducho stratil chuť trénovať," cituje Mundo Deportivo.

Koeman bol už mnohými kritizovaný, jednak kvôli svojim tréningovým metódam, alebo kvôli prístupu voči niektorým hráčom. Je otázne, nakoľko sú alebo nie sú tieto informácie pravdivé, jedna vec je však istá. Holanďan zo svojich hráčov nedokázal dostať maximum. Dôkazom je najmä to, že na lavičke Barcelony vydržal iba necelé dva roky.

Alex Collado naopak nadobudne cenné skúsenosti v prvom tíme Granady. Doposiaľ sa ukázal v jednom zápase ako striedajúci hráč. 

zdroj: football-espana.net
foto: fcbarcelona.com 
  

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-01-16 12:51:19
trochu mimo téma, Coutinho gol a asistence a to střídal v 68. Zajímavé. Když to tak půjde dál, tak ho rádi za 40 koupí. Oni, nebo někdo jiný.
michal_ 2022-01-16 13:05:17
Ta prihravka bola vypichnuta lopta obrancom. Nerata sa to ako asistencia.
leomessi1899 2022-01-16 14:40:20
Přesně, nějaký prachy by se za něj hodily...
maryann 2022-01-16 15:30:55
Ako striedajuci za Bayern nam dal 2....
2022-01-17 10:55:53
prajem mu nech sa mu darí v každom zápase ako proti MU pre jeho aj naše dobro