Yusuf Demir prestúpil do Barcelony B len počas uplynulého leta na hosťovanie do konca prebiehajúcej sezóny. Po skvelej predsezóne poskočil rovno do prvého tímu, ale z Barcelony napokon odišiel predčasne. Dobrodružstvo mladíka v metropole Katalánska bolo krátke.

Všetko začalo rozprávkovo krásne, keď ho Ronald Koeman na základe výborných výkonov v predsezóne povolal do prvého tímu, kde napokon odohral len 9 zápasov, pretože ak by odohral o jeden viac, Katalánci by ho museli kúpiť za 10 miliónov eur. Vzhľadom na zlú finančnú situáciu na Camp Nou tak mladík putoval naspäť do Rapidu Viedeň predčasne už v polovici sezóny.

18-ročný mladík hovoril o svojich skúsenostiach pre klubovú televíziu Rapidu Viedeň: "Z Barcelony som odchádzal smutný, ale dozrel som a stal sa zo mňa profesionál. Videl som však, že tunajší ľudia zo mňa majú radosť a to ma tiež potešilo," povedal Demir.

V súčasnosti dúfa, že bude úspešný a teší sa, že mu futbal bude robiť radosť: "Chcem hrať, užívať si a baviť sa. Som hladný po výhre všetkého. Mojim cieľom je byť prvý, nebudem spokojný s dvojkou," dodal útočník.

zdroj: sport.es
foto: Shutterstock

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
Teo07 Premium
2022-01-26 11:37:17
Vie niekto prečo sa cez víkend nehrá La liga? A vlastne ani žiadna liga v Európe?
Macko7 2022-01-26 11:39:03
Reprezentační
ThisIsMySen 2022-01-26 11:51:36
Tak tak, kvalifikácia Južná Amerika, Severná a stredná Amerika plus Ázia. No ale naši aspoň môžu potrénovať, hlavne nabrať kondičku ❗a Atlético sfúkneme. Ale musia hrať hlavne mladí.
2022-01-26 12:53:21
Jak je to možné. Generační talent všech talentů. Hype jak prase tady půl rok zpět. A nakonec čávo odchází zadními dvířky. To bylo keců a hypu :). Klasický talenti :). Očekávaně splaskl jak bublina :). A je ho škoda jako doplnění kadru by třeba špatný nebyl. Ale očividně nebyl moc v plánech Ronalda ani Xaviho :). Ale nikdy víc už nikoho nehypovat protože to přesně takto dopadá kor po krátké chvíli. 99% se stejně promění v prach :).
snapshot 2022-01-26 13:12:58
Suhlasim, vela sa robia zostrihane videa, velke ovacie na FB a socialnych sietach. A potom pride do realnej konkurencie a takto dopadne. Druha vec je, ze mal prist do Bcka a ukazat sa. Ale vzhladom na stav Acka, isiel priamo do velkeho boja a nemal cas sa adaptovat atd.
2022-01-26 13:03:27
chlapec mal vsetko, al bol pomalsi jak luuk a to dokaze malokto:)