Dani Alves poskytol rozsiahly rozhovor pre katalánsky denník Mundo Deportivo, v ktorom odpovedal na množstvo zaujímavých otázok. Ako je všeobecne známe, legendárny pravý bek FC Barcelona si servítku pred ústa rozhodne nedával.

Zmenilo sa všetko veľmi?

"Futbal sa zmenil, ale ak sa stretnú ľudia, ktorí majú veľmi jasné úmysly, veci zapadnú späť do seba, odkiaľ sa v prvom rade nemali pohnúť. Koniec koncov sa tu tvoria výnimočné veci, iné, než kdekoľvek inde."

Čo sa zmenilo v šatni?

"Keď som sem prišiel, bolo tu veľa hráčov s veľmi vysokou individuálnou kvalitou, ale mužstvo bolo podelené, nebolo schopné súperiť, robiť dobré veci, dobre sa prezentovať ako kolektív. Ide predsa o tímovú záležitosť. Dojmy, ktoré som mal zvonku, boli rovnaké, aké som tu postretol. Vďaka pripravenosti všetkých sme túto situácii otočili. Fanúšikovia sa identifikujú s tým, čo je, neprichádzajú na Camp Nou, aby protestovali, ale aby žili zápasmi a užívali si to spolu s nami, pretože je tam puto. Sme v najlepšom momente sezóny a musíme ísť po viac."

Vidíš šancu na zisk ligového titulu?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-04-10 21:15:32
Strnasta minuta a vykon ala frankfurt pokracuje no des
2022-04-10 23:12:28
Dani vsetka cest, ale ty uz mozes robit len motivatora a zabavaca.....
2022-04-10 23:48:38
Dnes to opet byla tragedie ,videl jsem grafiku vedení utoku ,12 ku jednomu .Všechna mužstva jdou přes jeho stranu ,protože to je náš nejslabší článek .Centry ze hry o ničem ,krom jednoho všechny do pryč.Nechápu,že zahrava rohy ,to je tež tragedie a o bránění radši nemluvim ,hrac mu udela klicku a v momente je pet metru za ním .....
LaBrie 2022-04-11 08:52:37
Hned prva prihravka v zapase presne na nohu supera pred nasou sestnastkou....