Francisco Trincão, který je na hostování ve Wolverhamptonu Wanderers, se v sobotu prosadil krásným gólem do sítě Chelsea a zavelel u svého týmu k obratu zápasu. Ten nakonec skutečně Vlci dotáhli k remíze 2:2.

Francisco Trincão se po delší odmlce opět jednou připomněl, jak šikovným fotbalistou umí být. Zápas Wolverhamptonu Wanderers na půdě Chelsea už vypadal po dvou gólech Romela Lukaka rozhodnutý, jenže vše změnil svým příchodem na trávník právě Trincão. Kmenový hráč Barcelony byl na hřišti jen 13 minut a hned se předvedl po krásné individuální akci, během které vyškolil Antonia Rüdigera. Samotné vyrování pak v úplném závěru zápasu v 97. minutě dokonal Conor Coady.

Zajímavostí je, že podobný gól vsítil Trincão i v dresu Blaugranas do sítě Betisu Sevilla, proti kterému Barcelona včera shodou okolností hrála. Portugalský křídelník tak má u Vlků v této sezóně na kontě už 3 góly a jednu asistenci, které nastřádal během 28 utkání (1 368 odehraných minut). Wolverhampton pak má možnost přetavit hostování v trvalý přestup, podle přibývajících zpráv to ale spíš vypadá, že se v létě 22letý křídelník vrátí zpátky do Barcelony.

zdroj: barcablaugranes.com, youtube.com, transfermarkt.com