Robert Lewandowski poskytol rozhovor pre ESPN a rázne sa vyjadril k niektorým vyhláseniam Bayernu Mníchov, pričom ich označil za klamstvá.

"Môj odchod z Bayernu nemal nič spoločné s Hålandom. A keď pre mňa nie je niečo dobré, pravda je pre mňa dôležitejšia. Nechcem hovoriť o tom, čo presne sa stalo. Môžem však povedať, že rozhodnutie odísť nepramenilo z toho. Pre mňa by nebolo problémom, ak by sa Erling pripojil k Bayernu."

"Niektorí ľudia mi nehovoria pravdu, hovoria niečo iné. Pre mňa je najdôležitejšie, aby ku mne boli priami a hovorili pravdu, ale pre niektorých je to problém. Koniec koncov viem, že ak v mojom prípade niečo nefunguje úplne dobre, možno je čas na odchod z Bayernu a pripojenie sa k Barcelone."

"So spoluhráčmi, štábom, trénerom som mal dobré vzťahy. Budú mi chýbať, v Bayerne som strávil pekné chvíle. Neboli sme len kamaráti z ihriska, bolo tam niečo viac. Táto kapitola je už uzavretá, je čas na novú kapitolu v mojom živote a kariére."

"Cítim, že som na správnom mieste. Všetko, čo v posledných týždňoch stalo v Bayerne, bolo tam veľa politiky. Klub sa snažil nájsť argumenty, aby ma predal, pretože predtým to bolo ťažké vysvetliť fanúšikom. Musel som to akceptovať, aj keď sa o mne hovorilo veľa nezmyslov. Vedel som však, že fanúšikovia ma veľmi podporovali dokonca aj vtedy. Ja som zo seba vždy dával všetko, dokonca aj keď som bol zranený. Možno preto bolo ťažké ma predať."

"S mojimi skúsenosťami je adaptácia jednoduchšia. Xavi mi veľmi pomohol, nemáme problémy s komunikáciou. Spoluhráči mi chcú pomôcť, sú ku mne otvorení."

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
lojzo Premium
2022-08-02 12:12:25
Robo, keď sa plne adaptuješ a zohráš so spoluhráčmi, tak góly prídu a dúfam, že aj trofeje!!!!!!!?