FC Barcelona informovala, že pravý obranca Blaugranas Héctor Bellerín dnes nedokončil tréning kvôli problémom s lýtkom na ľavej nohe. Zajtra ho čakajú vyšetrenia.

Novinári tvrdia, že Bellerín počas dnešného tréningu pocítil ostré pichnutie v lýtkovom svale, keď sa počas behu snažil zmeniť smer. Zajtra ho čaká magnetická rezonancia a po lekárskych vyšetreniach budeme vedieť viac. Relevo však tvrdí, že aktuálne dojmy sú také, že sa nejedná o nič vážne.

Otázny je v každom prípade štart Bellerína v zápase proti Malorke. Xavi musí riešiť nepríjemný problém, pretože v súčasnosti nemá k dispozícii ani jedného zdravého pravého obrancu, nakoľko ani Sergi Roberto nie je zdravotne v poriadku.

zdroj: fcbarcelona.com Helena Condis
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

3 komentáre
2022-09-27 15:27:45
A to niektori kritizovali,je luxus mat na lavicke rovnako dobrych hracov.Xavi trval na tom,aby mal kazdy post zdvojeny rovnako dobrymi hracmi....ako vidno - nam to nestaci,potrebujeme 3 na kazdy post?
2022-09-27 15:57:28
Takže zranený je jediný pravý obranca, aj jeho alternatívy (Koundé a Araujo) + k tomu náš univerzál... do toho Depay a problémy mal aj Dembélé s De Jongom... no pekne sa nám to začína a to bola len prvá repre pauza :D