El Guaje obliekal dres Blaugranas v rokoch 2010-2013 a teraz poskytol rozhovor pre zajtrajším El Clásicom pre agentúru EFE.

Prístup Barcelony

"Keď výsledky nie sú dobré, môže to mať vplyv na tím, ale dúfajme, že nie v El Clásicu. La Liga je iná súťaž. Sú to skvelí hráči a pozitívny výsledok by zmenil túto nespokojnosť. Čelili skvelým tímom a to nie je jednoduché. V skupinovej fáze odohrali zápasy, v ktorých mohli urobiť oveľa viac. V zápase proti Interu v Miláne si zaslúžili značne viac a v druhom na Camp Nou, hoci to bol bláznivý zápas, ktorý bolo potrebné vyhrať, boli menej efektívni ako súper."

El Clásico

"Je potrebné brať do úvahy formu oboch tímov, ako pozitívnu, tak aj negatívnu, ale v takých zápasoch ako El Clásico sme v predchádzajúcich rokoch videli, že na forme veľmi nezáleží. Mužstvo, ktoré pricestovalo v slabšej forme a neraz vyhralo a potom mužstvo, ktoré bolo v laufe a prehralo."

Piqué a Busquets v slabej forme

"Hráči a tréneri sú osočovaní po celý život. Keď ste medzi elitou, toto je niečo, čo si musíte osvojiť. Keď športujete na najvyššej úrovni, ste si toho vedomí."

Zlatá lopta pre Benzemu

"Zaslúži si ju, ale nemám rád individuálne ocenenia."

zdroj: marca.com EFE
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.