Stopér FC Barcelona po El Clásicu poskytol rozhovor pre BarçaTV, v ktorom uviedol, že Katalánci odohrali dobrý zápas, ale o výsledku rozhodli malé detaily.

Tento výsledok je veľká rana, pretože do tohto zápasu ste vkladali veľké nádeje a napokon ste nedosiahli ani na remízu.

"Áno, sme veľmi sklamaní po tomto výsledku, aj kvôli fanúšikom a dôležitosti tohto stretnutia. Myslím si, že sme neodohrali zlý zápas. Strelili nám gól z jedného brejku a potom z druhého. Vedeli sme, že Real hrá takto, dokáže trpieť a brániť, nemal loptu, ale vedeli sme, že je nebezpečný. Pri góloch sme sa mohli zachovať trochu lepšie. Myslím si, že v zápasoch tohto typu ide nakoniec o detaily. Musíme sa zlepšiť, aby sme súperili a vyhrávali."

Po strelení gólu ste napokon nestihli vyrovnať kvôli intervencii VAR.

"Samozrejme, pravda, je to škoda, pretože za stavu 1:2 sme mali dobrý moment a čas na vytvorenie šancí a vtedy, keď sme mali najlepšie obdobie, bol odpískaný pokutový kop. K tejto penalte sa nebudem vyjadrovať, pretože som to nevidel. Je však pravda, že to bola zložitá situácia, aj my sme mali príležitosti, kedy nám chýbali centimetre. V takýchto zápasoch je to o detailoch."

Máte za sebou slabý týždeň, ale pred vami je ešte kus sezóny.

"Áno, je to pravda. Plne dôverujem tomuto tímu. Bol to pre nás ťažký týždeň, počas ktorého sme stratili niečo dôležité, najmä v Lige Majstrov. Musíme však veriť. Tomuto tímu naozaj verím. Myslím si, že hráme dobre, aj dnes sme hrali, ale niečo nám chýba. Sme na druhom mieste so stratou troch bodov, ale pre nami je dlhá sezóna."

zdroj: BarçaTV
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

6 komentáre
2022-10-16 19:06:37
Já už jsem nebyl dlouho tak nas*anej kvůli našemu výkonu ! Hrajeme to jako děti z první třídy ! Je jasný, že spousta hráčů už nemá týmu co dát, některý nikdy neměli … a to nemyslím jen dnešek, ale v kontextu posledních 14ti dnů !
2022-10-16 19:08:46
"Myslím si, že sme neodohrali zlý zápas".......vazne ? okrem poslednych 15 minut sme odohrali otrasny zapas z mojho pohladu....real hral to co potreboval, az po striedaniach , ktore prisli neskoro sme sa k niecomu dostali .....