Pedri poskytol rozhovor pre denník Marca, v ktorom porozprával o svojich dojmoch z prvých mesiacov novej sezóny. Mladý záložník ubezpečil, že mužstvo ešte musí zabojovať v Lige Majstrov, hoci na postup zo skupiny existuje len malá nádej.

Zajtra sa odohrá zápas, ktorý by mal byť oslavou futbalu. Proti sebe nastúpia Barcelona a Bayern Mníchov, ktoré patria medzi najlepšie kluby sveta.

"To, čo nás postretlo v Lige Majstrov, sme nečakali. Ale stalo sa a je to veľká škoda. Teraz sa už nedá nič robiť, aj keď do zápasu Viktorie Plzeň s Interom Miláno vkladáme neveľkú nádej. Musíme počkať a uvidíme, čo sa stane. Uvedomujeme si však, že je to veľmi komplikované."

Hovoríš o veľmi malej nádeji. Zdá sa však, že je to skôr zázrak, ktorý Barcelona potrebuje, aby sa udržala v Lige Majstrov.

"Pokiaľ to je možné, musíme veriť. Vieme, že je to veľmi, veľmi komplikované, ale je to tak, ako to je. Potrebujeme veľmi veľa šťastia, ale musíme byť pripravení."

Táto situácia je spôsobená tým, že sa vám proti veľkým tímom v Lige Majstrov a v La Lige nedarí. Chýba mužstvu konkurencieschopnosť?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-10-25 18:52:33
co necakali ? ze to nie su muzstva na urovni spanielskej dedinskej ligy kde rozhodca piska kazdudcky dotyk ako keby hrali 13 rocne dievcata ? to muselo byt tvrde vytriezvenie do reality bohuzial a ked sa to sklby so xaviho chorobnych tlacenym vyhorenych spanielskych matadorov do zostavy za kazdu cenu vysledok je jasny