Lionel Messi poskytol rozhovor pre televíziu Movistar. V programe Universo Valdano, ktorý uvádza Jorge Valdano, Messi porozprával o nadchádzajúcom šampionáte v Katare, svojich skúsenostiach s Guardiolom či futbalových začiatkoch v Barcelone.

Messiho rodina

"Moja mama sa neustále sťažuje, že trpela 9 mesiacov a počas pôrodu, ale jej meno nie je uvedené. Pred tým, ako som sa narodil, mysleli si, že čakajú dievčatko. Môj otec bol presvedčený, že to bude dievčatko. Mali sme dvoch bratov a rodičia očakávali dcérku. Mali už vybrané aj meno a všetko ostatné."

Futbalový talent

"Vždy som hovoril, že keď som mal 4-5 rokov, mal som rovnaký štýl, ako keď som hral v Primera Division. Naďalej som pokračoval v posilňovaní a zdokonaľovaní tohto daru. Snažil som sa zlepšovať zo dňa na deň, ale to, čo som dostal, mi dal Boh, o tom nepochybujem."

Začiatky

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-11-15 14:08:23
Má zahraničnej stránke som čítal komplet cely rozhovor, ktorý je doslova dokonalý, výborne odpovede zo strany Lajonela 😎
JanyR111 Premium 2022-11-15 22:27:54
Ja som veľmi zvedavý ako to s messim dopadne ...popravde ma ani veľmi nezaujíma ci Argentína výhra mundial...(veľmi tomu neverím) skôr či sa vrati do Barcelony..želám si to veľmi veľmi...tak mi nesedí v tom Psg ze až...nikto ne je viac ako klub ale messi je messi