Luis Enrique debutoval ako streamer na Twitchi a jeho prvé vysielanie si pozrelo viac ako 140 tisíc divákov. Tréner reprezentácie Španielska slobodne odpovedal na otázky internetových užívateľov.

Tréner priznal, že kedysi porovnával Ansu Fatiho k Tsubasovi, prezradil, ktorý hráč v tíme najviac žartuje, zhodnotil, kto je najlepším futbalistom v histórii španielskeho futbalu a tiež odpovedal na otázku, či by sám seba povolal do národného tímu.

Rozhodnutie začať streamovať

"Videl som, ako môj syn sleduje mnohých streamerov. Začalo to ako žart, ale postupom času sme sa rozhodli, že to urobíme. Neexistuje žiadna organizácia ani nič, budeme sa učiť na vlastných chybách. Dúfam, že to tiež nenahnevá tlač, nebudú sa tu rozoberať dôležité veci týkajúce sa odborníkov, skôr osobné veci. Existuje veľká túžba ukázať veci také, aké sú. Zajtra o rovnakom čase bude ďalší stream. Bude to tak trochu aj moja terapia, ale ak sa v ktoromkoľvek momente nebudem cítiť dobre alebo sa niečo stane, tak to ukončím. Cieľom je to, aby vás to zaujímalo."

Diváci

"Všetkým vám ďakujem za komentáre, pretože sú úžasné. Táto nálada je nákazlivá, ubezpečujem vás, že nám to dodáva dodatočnú motiváciu. Vidím veľa komentárov 'Luis Padrique' [spojenie slov 'padre', teda otec po španielsky a mena Luisa Enriqueho; pozn. red.]. Veľmi sa mi to páči. Je vás tu 106 000. Skoro polovica hovorí, že som váš otec, no neviem, ako vám zaplatím vreckové. Rád by som zaplnil chat, ale beží to tak rýchlo ako Nico Williams. 117 000 divákov, toľko sa vmestí na Camp Nou, však?"

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
PatrikFCB Premium
2022-11-19 08:47:39
To chce asi kazdy, kto ma nieco spolocne s Barcelonou.