Tréner FC Barcelona sa zúčastnil promo akcie Bank Santander. Tréner FC Barcelona pri tejto príležitosti zhodnotil doterajší priebeh sezóny v podaní Barcelony a podelil sa o svoje predpovede týkajúce sa šampionátu v Katare.

Môžeš si teraz oddýchnuť?

"Teraz som úplne vypojený. Potreboval som to. Včera uplynul rok od prvého zápasu Barcelony so mnou ako trénerom, cítim sa, ako by uplynulo mnoho rokov. Každodenný stres, vždy nastane nejaká situácia, ktorú je potrebné riešiť a klub bol vo veľmi ťažkej finančnej situácii... z pohľadu emócií to bola húsenková dráha a stále to tak je. V La Lige je to veľmi dobré, ale v Lige Majstrov sme nenaplnili očakávania, ale dobre pracujeme. Myslím si, že je to proces a je potrebný čas a trpezlivosť. Byť trénerom Barcelony je ťažké a stresujúce, ale sú momenty, ktoré si treba užiť. Je to húsenková dráha, najmä ak je to váš domov a to všetko cítite, kritizujú vás, ste v centre pozornosti, ste v centre problémov, je to ťažké, ale snažím sa byť silný a pozitívny."

Včera uplynul rok, čo si trénerom Barcelony...

"Jeden rok v Barcelone je ako 10 normálnych. Všetko závisí od výsledkov. Každý tréner medzi elitou závisí od výsledkov. Myslím si, že v La Lige sme na tom dobre, máme domáce súťaže a budeme súperiť v Európskej lige. Naďalej som nastavený pozitívne. Myslím si, že určité veci sme urobili dobre."

Aké dôležité bolo vybojovať post lídra pred prestávkou kvôli šampionátu?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2022-11-21 18:36:12
Xavi trocha blúzní, možná jednu 🤷‍♂️trofej, alebo pohár slušnosti
2022-11-21 18:36:49
Prvá prekážka - MU nás preverí a ked ju zvládneme sme schopní vyhrať EL, no zatiaľ by som bol opatrný
mazanyhrac 2022-11-21 19:20:58
Loni jsme sesekali Neapol (ktera mimochodem dal bojuje V LM) a pak vypadli s Frankfurtem....každý duel se jede od nuly
Lukas678 2022-11-22 15:48:09
Presne ale dúfam že bude stred poľa Pedri-FDJ-Gavi