Dnes o 13:00 prebehol žreb osemfinálových dvojíc Kráľovského pohára. Katalánci musia na ceste do štvrťfinále poraziť AD Ceuta, jediného treťoligistu v tomto kole. Žreb tak Kataláncom tentokrát prial.

Všetky tímy, ktoré postúpili do osemfinále Copa del Rey

Primera División: FC Barcelona, ​​​​Real Madrid, Atlético Madrid, Real Betis, Valencia, Sevilla, Osasuna, Malorka, Villarreal, Espanyol, Real Sociedad a Athletic.

Segunda División: Levante, Sporting Gijon a Deportivo Alaves.

Primera RFEF: AD Ceuta.

Barcelona už môže naraziť na akéhokoľvek súpera. Osemfinále sa opäť hrá na jeden zápas a odohrá sa na štadióne klubu z nižšej ligy. Ak sa stretnú kluby z rovnakej súťaže, zápas sa odohrá na štadióne klubu, ktorý bol vyžrebovaný ako prvý. Žreb osemfinále Kráľovského pohára sa uskutoční v sobotu 7. januára o 13:00. Zápasy osemfinále sú naplánované na 17., 18. a 19. januára.

Výsledky žrebu

Ceuta - Barcelona
Real Betis - Osasuna
Alavés - Sevilla
Sporting Gijon - Valencia
Levante - Atlético
Villarreal – Real Madrid
Real Sociedad - Mallorca
Athletic - Espanyol

zdroj: rfef
foto: twitter

Diskusia

7 komentáre
2023-01-07 13:38:43
Veď dnes sa hrá v LaLige zápas Villareal - Real a Real schytal Villareal aj v CDL ???
2023-01-07 13:48:56
Ideálny žreb, dúfam, že nebudú nervy ako naposledy ?