Andreas Christensen poskytol rozhovor pre BarçaTV+, v ktorom sa vyjadril k aktuálnej forme Manchestru United, s ktorým sa FC Barcelona stretne vo štvrtok. Obranca Kataláncov komentoval aj svoje pôsobenie na Camp Nou.

"Myslím, že sme na správnej ceste. V tejto sezóne budeme potrebovať jeden druhého, aby sme získali ďalšiu trofej. Ak vyhráme na Camp Nou, bude to silný štart, pretože samozrejme viem, aké ťažké je hrať na Old Trafforde a vždy je dobré, ak vyhráte doma."

"Myslím si, že Rashford je momentálne v úžasnej forme. Veľmi sa mi páči jeho spôsob hry, je veľmi priamy a nebezpečný. Taktiež Sabitzer, ktorý prináša do tímu veľa energie. Je ťažké hrať proti nim, pretože vždy majú veľa energie, vždy sa niečo deje."

"Myslím si, že majú veľkú kvalitu a spôsob, akým hrajú teraz v tejto forme, je príjemný na pohľad. Myslím, že Ten Hag ich posunul na vyššiu úroveň. Bude to ťažké stretnutie, ale aj my sme v dobrej forme, takže to bude dobrý zápas."


KLIKNI SEM a vyber si svoje tričko!

"Som tu už sedem mesiacov a je to tu skvelé. Samotný štadión je úžasný, ale myslím si, že všetci chceme to isté a pravdepodobne budeme potrebovať jeden druhého, aby sme to dosiahli. Mali sme zápasy, v ktorých sme hrali veľmi dobrý futbal. Vedel som to už predtým, ako som sem prišiel, ale existuje silný názor na to, ako by sme mali hrať. Musíme mať loptu, potešiť oko diváka a to sú veci, ktoré ma bavia."

zdroj: BarçaTV
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2023-02-15 12:31:35
Pri jeho príchode som písal, aby ste ho nehodnotili (a hlavne na neho nekydali) , keď ešte za nás nič neodohral. Nech sa páči. Asi vytrel zrak mnohým. Pre mňa pozitívne prekvapenie.