Barcelona vypadla z Európskej ligy po pomerne vyrovnanom dvojzápase s Manchestrom United, v ktorom boli "Červení diabli" lepším a istejším tímom. Po zápase si však jeden z hráčov Manchestru United neodpustil zbytočné poznámky smerom k... Pedrimu, ako aj k Barcelone.

Týmto hráčom bol 18-ročný krídelník Alejandro Garnacho. Argentínčan sa včera rovnako ako v prvom zápase objavil na ihrisku v druhom polčase, ale nijako zvlášť nevyčnieval, na rozdiel od toho, čo urobil po zápase a čím sa rozhodol pochváliť na sociálnych sieťach.

Garnacho zverejnil na Instagrame svoju fotografiu, na ktorej predvádza "okuliare", gólovú oslavu typickú pre Pedriho, ktorý ju predvádza ako venovanie svojmu otcovi, ktorý nosí okuliare. A čo viac, krídelník Manchestru, zverejnil v fotke titulok: "Postúpilo veľké mužstvo".

zdroj: twitter instagram