Carlo Ancelotti na tlačovej konferencii pred El Clásicom v semifinále Kráľovského pohára priznal, že so svojimi zverencami analyzoval, čo sa tímu nepodarilo v poslednom vzájomnom zápase vo finále Španielskeho Superpohára. Talian sa vyjadril aj k prípadu Negreira.

Ako sa pripravujete na Clásico?

"Musíte mať osobnosť a odvahu čeliť takémuto zápasu. Ako vždy: je tu nadšenie hrať tento zápas. Do finále veľa nechýba. Je tam veľa vecí, ktoré si môžeme užiť a pokúsiť sa vydať zo seba to najlepšie. Netúžime po odvete za Superpohár, ale to preto, že sme blízko k titulu."

Vinidependencia

"Je to pozitívny aspekt. Vinícius je jeden z najlepších hráčov na svete, ktorý niekedy nakloní zápasy v náš prospech. Je úplne normálne, že sa na neho spoliehame."

Superpohár

"Všetko sme analyzovali. V Superpohári nám chýbalo nasadenie a sila. Boli tam aj individuálne chyby, ktoré sa už nebudú opakovať. Sme blízko k zisku dôležitého pohára a budeme bojovať. Nie je to rozhodujúci zápas, ale chceme si vypracovať náskok."

Vinícius proti Araujovi

"K Viníciusovi nemám čo špeciálne povedať. Nebudeme nič meniť. Je pravda, že Araujo je veľmi silný obranca, ale bude to veľmi zaujímavý duel. Dúfajme, že Vinícius ho vyhrá."

Tchouaméni

"Aurélienovi sa darí dobre, zotavuje sa a môže hrať od začiatku. Camavinga si počína veľmi dobre. Mať dvoch hráčov na tejto úrovni nám dáva niečo navyše."

Prvé El Clásico po vypuknutí aféry Negreira

"Ako som povedal, v súčasnosti vo futbale neexistuje korupcia. Neviem, kto bude rozhodovať, ale viem, že sa zajtra pokúsia vydať zo seba to najlepšie."

zdroj: marca.com
foto: twitter

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-03-01 19:58:12
Neexistuje korupcia, ale existuje sympatia rozhodcov k Reálu Madrid
Pepeke 2023-03-01 20:25:15
Trosku mi to pripomina ministra Kalinaka, ktory vyhlasil, ze na Slovensku korupciu na najvyssich miestach netreba stihat, lebo neexistuje.
SiempreBarca 2023-03-01 20:27:16
😂😂😂🤣🤣🤣
Messinator 2023-03-01 21:32:57
Ancelotti nas tym chcel len podporit. Tu vidiet osobnost. Keby to bol niekto iny, zacal by dristy dehonestujuce nas klub. Skoda ze su medzi nami fanusikmi ludia, ktorí nevedia ocenit graciu a diplomaciu supera. Sice sme s Realom na ihrisku rivali... No mimo neho sme velmi silní spojenci. Len na to treba mat trosku vacsie ako dvojciferné IQ aby to clovek pochopil...
Pepeke 2023-03-02 06:02:47
Ak niekto tvrdi, ze vyplatenie statisicov eur za nic nie je korupcia, tak je to falosne spojenectvo. Osobne si myslim, ze skakolvek korupcia musi byt potrestana aj ked sa tyka klubu ktoremu vsetci fandime ! Inak sa to bude opakovat !
2023-03-02 07:44:11
nielen vo futbale, ale nikde na svete. co je to vlastne korupcia? carlo, potrebujes sa takto zhovadit?