Gerard Piqué poskytol rozhovor Gerardovi Romerovi. Bývalý obranca FC Barcelona v ňom okrem iného hovoril o možnom návrate Lea Messiho, svojom vzťahu s Pepom Guardiolom a kritike po rozchode so Shakirou.

Čo si myslíš o slovách Rafu Yusteho o Messiho návrate?

"Poznám Rafu. Je to veľmi, veľmi dobrý človek. Vždy hovorí to, čo chcete počuť. Nič viac o tom neviem. Bolo by to niečo neuveriteľné, keby sa Leo vrátil, ale aj vynucovanie si určitých vecí môže byť neproduktívne. Ja by som ho napríklad nechal na pokoji, aby všetko zapadlo do seba hladko a prirodzene. Verím, že ak budú obe strany chcieť, akákoľvek operácia sa dá dotiahnuť do konca aj vo futbale. To ukáže čas..."

Blíži sa zápas proti Elche... takéto výjazdy sa ti kedysi páčili....

"Áno, áno! (smiech) Naposledy sme tam hrali o 16:15 a v takých dňoch si hovoríte: "Gerard, už ti toho veľa nezostáva...". Musel si odletieť deň predtým, potom jesť o 12:00... nemôžeš si dať siestu, čo bolo pre mňa veľmi dôležité... Keď som videl v programe zápas o 16:15... počúvaj, zraniť sa naschvál, aby som nehral zápas, je to posledné, čo by som urobil, ale prisahám, že občas som si pomyslel: "Prečo musíš ísť hrať zápas do Elche...". O Elche hovorím len preto, že si začal o Elche... aby si ma neobvinil."

V chate píšu, že to je dôvod, prečo ti platia, aby si hral o takej hodine...

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Komentáre

Pre pridávanie komentárov sa musíte alebo registrovať.
2023-04-04 08:05:21
Piqué je rozumny a priamociary. Bude z neho dobry prezident.
sid1 2023-04-04 10:22:24
v com? ze miesto futbalu z toho urobi disneyland? Staci sa pozriet na jeho "uspech" v davis cupe. Ten pre twitch a kratkodobe ciele by kludne nechal branu zvacsit aj 10x a zaviedol svoje "pravidla" vhodne tak do ameriky kde je show dolezitejsia 10x ako sport
Toky 2023-04-04 13:19:42
Keď mám byť úprimný pre mňa nejaká show na futbale by bola fajn pridaná hodnota. Odmena pre hráča za najkrajší predvedený moment zápasu hlasovaním na oficiálnom IG zápasu. Cez prestávku kľudne samostatné nájazdy náhradníkov na bránu, koníčkové skills, triafanie sa vylosovaných divákov do rohov a vinklov z miesta penaulty či do brány od rohovej zastávky a podobne.
sid1 2023-04-04 16:18:29
Veru, kym na camp nou zodes z hora dole takbude aj po prestavke. :-) Nic v zlom ale od toho mas dedinske zapasy.
Toky 2023-04-04 16:22:18
A toto sa deje na dedinských zápasoch?
Inak - cez prestávku nie každý divák v hľadisku má potrebu zájsť si na hajzlík alebo na sváču do bufetu.
Vladinko 2023-04-10 16:39:42
Cirkus z toho chces urobiť povedz to narovinu. Zámena manželiek by sa na kocke mohla premietať.
Toky 2023-04-11 19:44:46
Ale prd. Furt lepšie ako cez prestávku čumieť v hľadisku do fonu alebo stáť v šore na pivo a párky. Komu sa taká šouka nepáči samozrejme kľudne môže šuchtať prstom po mobile alebo sa nalievať v bufáči. Je to len iná forma zahnania nudy, niečo ako x rokov fungujúce roztlieskávačky.