Hoci sa v posledných týždňoch veľa hovorilo o tom, že Ferran Torres sa v lete rozlúči s Barcelonou, katalánsky denník Sport dnes tvrdí, že sa tak nestane. Xavi sa vraj s útočníkom rozprával, po čom súhlasil, že mu dá ešte jednu šancu.

Podľa Jordiho Gila z denníka Sport, ak sa nestane niečo neočakávané, Ferran Torres zostane v Barcelone aj v budúcej sezóne. Meno Španiela sa v posledných týždňoch v súvislosti s odchodom skloňovalo pomerne často, no podľa denníka Sport útočník po rozhovore s Xavim v tíme zostane.

Podľa novinára sa Xavi s hráčom rozprával ešte pred koncom sezóny. Ferran vraj trénerovi tlmočil svoje želanie zostať v klube a bojovať o miesto v zostave. Xavi, vedomý si toho, že Torres prišiel do Barcelony na jeho žiadosť, zasa súhlasil, že mu dá ešte jednu šancu.

Jordi Gil ubezpečuje, že ak nedôjde k obratu. Ferran odíde na dovolenku s pokojnou hlavou a vráti sa na predsezónnu prípravu, aby začal bojovať o minúty. Útočník nemal v úmysle počúvať žiadne ponuky. Jeho cieľom je dokázať, že sa v Barcelone dokáže prezentovať na vysokej úrovni.

zdroj: sport.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

5 komentáre
2023-06-08 16:12:40
Raphina + ferran na rw a na lw priniesť niekoho nového + abde
2023-06-08 16:46:45
A kvôli takýmto kokotom mesi nedošiel Sadge