Dani Alves poskytol pre denník La Vanguardia svoj prvý rozhovor po uväznení. Futbalista tvrdí, že je nevinný v prípade znásilnenia 23-ročnej ženy na diskotéke Sutton. Brazílčan uviedol svoju verziu udalostí.

Dani Alves: "Rozhodol som sa poskytnúť tento rozhovor, môj prvý, odkedy som tu, aby ľudia vedeli, čo si myslím. Aby poznali príbeh zo strany toho, čo som zažil v to ráno na tej toalete. Doteraz bol prezentovaný desivý príbeh plný strachu a hrôzy, ktorý nemá nič spoločné s tým, čo sa stalo alebo čo som urobil."

Z akého iného dôvodu ste sa rozhodli prehovoriť?

"Aby som požiadal o odpustenie jedinú osobu, ktorej sa musím ospravedlniť, a tou je moja manželka Joana Sanz. Žene, ktorú som si vzal pred ôsmimi rokmi, s ktorou som stále ženatý a s ktorou, ako dúfam, prežijem zvyšok života. O odpustenie som ju už požiadal osobne, tu vo väzení, ale musím to urobiť verejne, pretože tento príbeh je verejný, zločin je verejný a ona si toto verejné ospravedlnenie zaslúži. Tieto dni boli, sú a budú pre ňu veľmi ťažké. Ďakujem jej za všetko, čo pre mňa robí. Jej úloha nie je ľahká. Milujem ju a počas tohto obdobia vo väzení som veľa premýšľal o našom manželstve. Som si istý, že som neurobil chybu, keď som si Joanu vybral za manželku. Aj keď ona sa možno vo mne mýlila."

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Diskusia

2 komentáre
2023-06-21 19:36:09
Takže si to zhrnieme:
1. Najskôr sa nič nestalo
2. Potom sa niečo stalo, ale ona ma nútila
3. Potom sa zas nič nestalo a ona si vymýšľa
4. Nakoniec sa niečo stalo, ale obaja sme to chceli.
Možno som na nejaké jeho tvrdenie zabudol, menili sa až príliš krát. Takto to vypadá ako keby Dani má byť ten, kto si má spytovať svedomie, každopádne nech má pravdu ktokoľvek tak hlavne aby spravedlnosti bolo zadosťučinené. Ale o tom rozhodne súd.
2023-06-22 12:45:06
Něco málo o jeho charakteru svědčí to že měl doma manželku a měl zapotřebí si jít vyhledávat a namotávat š.kání někde do baru...