Joan Laporta poskytol rozsiahly rozhovor Fernandovi Polovi a Cristine Cubero z katalánskeho denníka Mundo Deportivo. Prvú časť si môžete prečítať na tomto odkaze.

Zaslúži si viac ako 16 000 socios, ktorí požiadali o permanentku na Montjuïc, špeciálnu odmenu a vedieť, kde budú sedieť?

"Je to nápad a reflexia niektorých nám blízkych ľudí. Stanovili sme nižšie ceny, ktoré sú o 25% nižšie ako na Camp Nou. Je to fáza oživenia a ideme na štadión s polovičnou kapacitou. Veľmi dobre pracujeme v oblasti predaja s rekordnými sponzormi, ale nemôžeme príliš znižovať ceny. Myslím si, že sme sa dobre trafili. Rozdelenie miest je komplikované. Teraz sa všetko robí podľa zón. Uvidíme, ako to pôjde. Je to niečo nové, pre každého to bude obeta, je to nepohodlné a budú tu problémy s mobilitou, ktorú treba riešiť s mestským úradom. Existuje lanovka, ktorá dokáže odviezť 27 000 ľudí za hodinu. Očakávali sme 23 000, nie takmer 17 000, ale vytvoríme rodinné balíky, ktoré oslovia socios, aby sme podporili účasť tínedžerov a detí, a po 23 000 otvorený predaj, ktorý vytvorí ďalšiu možnosť pre fanúšikov."

Aký je vzťah s mestskou radou po zmene primátora?

Tento článok je exkluzívny obsah ForcaBarca

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.