Tréner Girony Míchel sa vyjadril k hosťovaniu Pabla Torreho a odchodu Oriola Romeua. Tréner je veľmi spokojný s príchodom záložníka a nad predajom Romeua si nezúfa.

Pablo Torre

"Môj pohľad na futbal a štýl hry je energia a vertikalita. Pablo Torre je v tom najlepší a mladíci majú túto energiu, takže tím vždy nastupuje na ihrisko s elánom. Preto máme veľa mladých, hodnotných hráčov. Potrebujeme ich, aby sme mali skvelú sezónu.

Oriol Romeu

"Je to pre nás veľká škoda. Mám z neho veľkú radosť, pretože keď nám taký veľkolepý človek ako on dal tak veľa a urobil zo mňa lepšieho trénera, môžete byť len šťastní. Je to jeho sen a dúfam, že bude mať skvelú sezónu. Pre nás je to veľmi výrazná strata, ale tím má svoju identitu, mentalitu a uvidíme to aj v tejto sezóne. Naši fanúšikovia budú hrdí a Montilivi sa bude tešiť."

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter/girona

Diskusia

1 komentár
2023-07-19 17:33:05
.... snad se aspoň trochu chytne