Tréner Royal Antverpy Mark van Bommel sa vyjadril k nadchádzajúcemu zápasu svojho tímu s Barcelonou v Lige majstrov. Tréner sa vyjadril aj k hráčovi svojho tímu, o ktorého prejavila záujem Barcelona.

Van Bommela sa opýtali, či dal svojmu bývalému spoluhráčovi Xavimu nejaké informácie o Vermeerenovi: "Nebudem mu dávať žiadne informácie, pretože keby som mu ich dal, okamžite by ho kúpil," povedal so smiechom bývalý záložník Barcelony a teraz tréner Royal Antverpy. Barça sa o Vermeerena zaujíma už dlhší čas a v utorok bude mať možnosť vidieť ho hrať proti Xaviho tímu.

Van Bommel tiež priznal, že zápas proti Barcelone bude pre neho špeciálnym zážitkom: "Na prípravu na Barcelonu máme tri dni. Je to špeciálny stret, pretože som tam hral. Vyhral som tam Ligu majstrov a hral som v strede poľa s Xavim. Stále udržiavam nejaký kontakt so servismanom. Bolo to pred 15 rokmi a samozrejme, veľa vecí sa zmenilo," povedal tréner Antverp, ktoré nedávno vyhrali 3:0 nad Westerlo a posunuli sa na štvrté miesto v tabuľke Jupiler Pro League.

zdroj: mundodeportivo.es
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

1 komentár
2023-09-19 00:05:55
Van Bommel byl vždycky strašnej Kok*t a asi vždycky bude ….