Leo Messi poskytol rozhovor argentínskemu komikovi Migue Granadosovi v programe Soñé que volaba. Bývalý kapitán FC Barcelona hovoril o svojom pôsobení v PSG, možnej účasti na budúcich Majstrovstvách sveta a o tetovaní erbu FC Barcelona na nohe.

Leo Messi o svojom pôsobení v PSG

"Pravdou je, že to nešlo podľa mojich predstáv, ale vždy hovorím, že veci sa dejú z nejakého dôvodu. Vždy hovorím, že aj keď to tam nešlo dobre, práve tam som sa stal majstrom sveta. Všetko má svoj dôvod..."

Som dobrý otec?

"Myslím, že áno. Svojim synom sa snažím priblížiť hodnoty, ktoré mi boli vštepené, keď som bol mladý. Hovorím im, že som tým, kým som, vďaka tomu, čo som sa naučil ako malý chlapec v klube; že hodnoty Barcelony sú veľmi dôležité..."

Trápenie v PSG po šampionáte

"Bol som na mieste, ktoré sme vo finále porazili, a bola to naša vina, že nevyhrali Majstrovstvá sveta. Bol som jediný hráč z Argentíny, ktorého v mojom klube neuznali."

Majstrovstvá sveta 2026

"Neviem, či sa dostanem na ďalšie Majstrovstvá sveta. Zatiaľ o tom nerozmýšľam, pretože je to vzdialená budúcnosť. Myslím na Copa América a to je môj cieľ. Turnaj sa bude hrať budúci rok tu v Spojených štátoch. Potom sa uvidí, záleží na tom, ako sa budem cítiť. Roky plynú, musíme vidieť, ako sa budem cítiť. Ešte sú pred nami tri roky."

Medaila z Majstrovstiev sveta

"Mám ju v Barcelone. Je dobre ukrytá. Moje múzeum a dôležité veci sú v Barcelone. Kopačky, lopty, trofeje, medaily..."

Erb FC Barcelona vytetovaný na nohe

"Toto tetovanie som si dal vytetovať, aby som ukázal svoju lásku ku klubu, ktorý ma urobil tým, kým som."

zdroj: TyC Sports
foto: twitter/intermiami

Diskusia

2 komentáre
frost666 Premium
2023-09-21 19:25:45
King je len jeden a srdce ma stále v barce
2023-09-22 12:07:33
Proste športovec, ktorého musí mať každý rad, ak miluje šport: Futbal.

Mne vždy vyčarí úsmev na tvári, keď vidím článok o ňom.

Jednoducho LEGENDA. ❤️