Carlo Ancelotti na dnešnej tlačovej konferencii pred sobotňajším zápasom Realu Madrid s Gironou odpovedal na otázky týkajúce sa aféry Negreira. Talian zdôraznil, že je celou situáciou znepokojený.

"Som znepokojený touto veľmi vážnou záležitosťou, rovnako ako celý futbalový svet," Ancelotti odpovedal na otázku, či ho prekvapuje, že sedem mesiacov po vypuknutí škandálu sa nič nezmenilo. "Musíme nechať spravodlivosť pracovať a nechať prípad plynúť," priznal tréner.

Na otázku, čo ho na celej kauze trápi najviac, zasa odpovedal: "Pohybujem v tomto svete už 40 rokov a keď sa dejú takéto veci, všetkých nás to znepokojuje. Dúfajme, že spravodlivosť urobí svoje a nájde sa riešenie," uzavrel Talian.

Ancelotti sa vyjadril aj k slovám riaditeľa Atlética Madrid Gila Marina (ktorého podporil Diego Simeone), že mediálne prostredie Realu Madrid je skupina fanatikov, ktorí manipulujú zápasy: "To isté som povedal aj minule: Nemal pravdu, keď sa takto vyjadril. Nebudem pokračovať v téme, ktorá mi nedáva zmysel," povedal.

Okrem toho sa Talian vyjadril aj k dispozícii svojho najbližšieho súpera Girony, lídra tabuľky: "Musíme si vážiť tento moment a veriť tomu, čo hovorí tabuľka. Girona si v týchto prvých zápasoch počínala lepšie ako ostatní. Musíme to rešpektovať. Girona môže bojovať. Má veľkú výhodu, pretože nehrá v Európe a môže sa na zápasy dobre pripraviť. Na tímy majú väčší vplyv medzinárodné súťaže, pretože sú tu zranenia, únava..." povedal tréner. Výsledok sobotňajšieho zápasu je z pohľadu Barcelony dosť dôležitý, keďže ide o súboj dvoch tímov, ktoré sú v tabuľke pred ňou.

zdroj: as.com
foto: twitter

Diskusia

1 komentár
Marco01 Premium
2023-09-29 17:08:30
A minule povedal, ze v spanielskom futbale neexistuje korupcia...ze tomu neveri...teraz zas nieco ine splieta ???