Bývalý španielsky komisár José Manuel Villarejo povedal pre RAC1, že prezident Realu Madrid Florentino Pérez ovplyvňoval rozhodcov ešte pred "aférou Negreira". Villarejo sa v posledných hodinách dostal na titulné strany novín, pretože tiež uviedol, že všetku dokumentáciu obviňujúcu Sandra Rosella v rámci "operácie Katalánsko" mu poskytlo okolie Joana Laportu.

"Florentino Pérez podplácal rozhodcov ešte predtým, ako to urobila Barça," povedal bývalý komisár Villarejo a dodal, že prezident Realu Madrid "je nedotknuteľný", čo vysvetľuje skutočnosť, že sa s tým celý čas nič nerobilo. "Každý, kto by sa odvážil odsúdiť Florentina, by bol samovrah," povedal a potom dodal: "Je nemožné stíhať čokoľvek, čo sa týka Florentina Péreza."

Stojí za to pripomenúť, že bývalý policajný komisár svojho času špehoval FC Barcelona a o "kauze rozhodcov" informoval vládu vtedajšieho španielskeho premiéra Mariana Rajoya. Ako tvrdí, toto vyšetrovanie bolo zastavené kvôli zapojeniu Realu Madrid do prípadu. Treba však dodať, že samotný Villarejo je pomerne kontroverzná postava.

zdroj: RAC1
foto: twitter

Diskusia

2 komentáre
2023-10-03 13:22:14
Pan Tebas sa vyjadril, ze suhlasi s tym, ze Floro je nedotknutelny. Fuuuuuuu.
2023-10-03 16:09:47
To je argument ako prasa - robil to on môžu aj iní..... to kde sme, ?? Veď to je niečo hrozne naozaj, to akože všetci su bez škrupúl, svedomia a aejkolvek čestnosti ???