João Felix sa zúčastnil na tlačovej konferencii pred zápasom Porto - Barcelona, na ktorej odpovedal na otázky novinárov.

Prístup súpera

"Hrať proti piatim obrancom je zložité, je ťažké dostať sa do pokutového územia a mať príležitosti, ale nech si vyberú čokoľvek, budeme hrať náš futbal a pokúsime sa o dobrý výsledok."

Streliť gól na štadióne Do Dragão

"Mojím snom je strieľať góly vo všetkých zápasoch, bez ohľadu na to, kde sa odohrávajú. Môže sa to zdať zvláštne, pretože ide o portugalský tím, ale je to len ďalší zápas, ktorý sa pokúsime vyhrať."

Rozdiely

"Ako som už niekoľkokrát povedal, rozdiel je vidieť vo všetkom, v tíme, v klube... Vidíme to na spôsobe hry Barçy v porovnaní s Atléticom, nechcem tým povedať nič zlé, ale lepšie sa prispôsobujem spôsobu hry Barçy. Teraz som šťastný, rovnako ako moja rodina, a to je najdôležitejšie."

Situácia Porta

"Myslím si, že je to o to horšie, že prichádzajú po prehre s Benficou, pretože budú mať väčšiu túžbu vyhrať a odovzdať maximum, a na štadióne Do Dragão sú zápasy vždy komplikované. My sme však na to pripravení."

O prípadnom pobyte na lavičke

"Som členom tímu a som na to pripravený. Ak si tréner myslí, že by som mal byť náhradníkom, musím to prijať najlepšie, ako viem."

Ktorý hráč ho najviac prekvapil

"Frenkie de Jong. Poznal som ho už z televízie, ale naživo získate iný pohľad na jeho hru, ako chápe hru, ako vidí priestory. Prekvapil ma."

zdroj: twitter
foto: twitter/fcbarcelona.com

Diskusia

Zatiaľ žiadne komentáre. Pridaj komentár ako prvý.