V čase, keď sa Barcelona pripravuje na dôležité stretnutie s FC Porto v skupinovej fáze Ligy majstrov, médiá informujú o prestupových plánoch FC Barcelona. Tentoraz sa vraj v okruhu záujmu Kataláncov ocitol Leroy Sane z Bayernu Mníchov.

Podľa denníka SPORT BILD chce Leroy Sané urobiť konečné rozhodnutie o svojej budúcnosti v lete 2024. Konkrétne hovorí o novej zmluve s Bayernom Mníchov alebo o prestupe do nového klubu. Podľa nemeckého denníka sa o krídelníka zaujímajú FC Barcelona a Real Madrid. 27-ročný hráč má s Bavormi platnú zmluvu do roku 2025.

Denník tvrdí, že o Saném uvažuje FC Barcelona, pokiaľ by bola prestupová cena primeraná a plat hráča prijateľný. Nemecký reprezentant je však jedným z najlepšie platených hráčov Bayernu, no je známe, že pred prestupom do Barcelony by si výrazne znížil plat.

BILD tvrdí, že medzi Bayernom a Saného okolím zatiaľ neprebehli žiadne rokovania. Dôvodom má byť odvolanie športového riaditeľa Hasana Salihamidžića koncom mája a sústredenie sa na nákup Harryho Kanea. Personálne záležitosti v Bayerne už takmer mesiac rieši nový športový riaditeľ Christoph Freund.

zdroj: sport.es
foto: twitter

Diskusia

2 komentáre
2023-10-04 18:44:43
Tohle není ani sci-fi, to je čistá fantazie :)) Leroy Sané je jedním ze tří nejlepších křídel, na světě a o něm se nám může maximálně zdát …
tunno Premium
2023-10-04 19:03:28
Mame +- vsetko az na pivota.